WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A

Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 

    1. BRZOZOWO - GOLENIÓW-ŚWINOUJŚCIE - OK. 3 HA - SUPER OFERTA!!!

CENA -200 zł/1 m2 netto
 
Grunt położony bezpośrednio przy trasie A3.
1. Na tylnej części działki planowana jest budowa nowej trasy S3 zajmie ona ok. 1ha
2. Wykonano koncepcję zjazdów i wjazdów i uzyskano pozwolenie na jej realizację 
Właściciel jest zainteresowany sprzedażą całości a nowy nabywca będzie sprzedawał Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad niezbędną część działki po uzgodnionej cenie przed wyjściem na plac budowy. 
 

   2. 20 HA KOŁO MYŚLIBORZA

CENA - 2.500.000 ZŁ
 
Blisko granicy z Niemcami (koło Małego Myśliborza) z możliwością dokupienia gruntów obok - ok. 32 ha i ok. 6 ha. Możliwość zabudowy mieszkaniowej z usługami oraz usług turystycznych.
 

    3. KOSZALIN, 2 HA

CENA -3.115.000 ZŁ
 
Działki budowlane o pow. 0,4235 ha i 1,5408 ha w Koszalinie na osiedlu Jamno - Łabusz o łącznej pow. 1,9643 ha zapisane w planie zagospodarowania pod budownictwo mieszkaniowe. W sąsiedztwie działek jest zabudowa domków jednorodzinnych wolnostojących. Atrakcyjność terenu podnosi bliskość jeziora Jamno i morza Bałtyckiego (przeprawa promowa z Os. Jamno do miejscowości nadmorskiej Mielno). Pełne uzbrojenie (woda, energia, gaz i kanalizacja) w ulicy - odległośc 20 m od działki.
 
 

    4. KOSZALIN - PONAD 1 HA

CENA - 1.500.000 ZŁ
 
Działka inwestycyjna na obrzeżach Koszalina. Działka o rozmiarach 80 m na 120 m, znajduje się w północnej części Koszalina na trasie do Skwierzynki.

Dojazd do działki drogą asfaltową. Prąd na działce, inne media w pobliżu księga wieczysta - dojazd drogą asfaltową, Działka przy osiedlu Bukowym

 

   5. MIĘDZYZDROJE - 3,5 HA - POD MARKET LUB STACJĘ PALIW!

CENA -  400 ZŁ/1 M2 NETTO
 

Terenu położony w Międzyzdrojach na który wydane są WZiZT zezwalające na wybudowanie Stacji Paliw z Myjnią Samochodową, Salonu Sprzedaży Samochodów wraz ze Stacją Serwisową, Marketu Sprzedaży Wielkopowierzchniowej, Zajazdu Motelowego wraz z restauracją. Niniejsze obiekty są uwidocznione w Koncepcji z podaniem orientacyjnym kosztów wybudowania. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany za zgodą Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich na wybudowanie zjazdów i wyjazdów z drogi wojewódzkiej. W pobliżu planowane jest lądowisko dla śmigłowców do wybudowania w 2012 r oraz aquamarina w miejscowości Wicko i Zalesie. Lokalizacja marketu budowlanego  oraz potrzeby w obsłudze klienta kurortu Międzyzdroje wymagają tego typu inwestycji co rokuje wysokie powodzenie.

 
      6. ZACHODNIOPOMORSKIE, OKOLICA KAMIENIA POMORSKIEGO
 
CENA - 2.600.000 ZŁ
 
Działka pod stacje paliw z wszystkimi mediami i rozpoczętą budową. Jest wybudowany stan zerowy budynku (sklepu) oraz myjni. Na działce jest prąd, kanalizacja, woda. Są wszelkie pozwolenia na wjazdy i wyjazdy. Jest lewoskręt i pas zjazdowy w prawo. Lokalizacja bardzo atrakcyjna. Działka o powierzchni ok. 8.500 m2
 
 
 
     7. PYRZYCE - OKOLICA - OK. 6 HA POD MARKET
 
CENA - 4.950.000 zł netto

działka niecałe 6 ha. usługowo-handlowa., Odległość od nowej S3 – ok. 12-15 km, od głównej trasy w stronę Pyrzyc – 2 km, do Pyrzyc od działki – ok. 5km, od Szczecina – ok. 40 km. Zakończone poprawki do planu zagospodarowania przestrzennego do końca tego roku. Najbliższe centra handlowe i stacja paliw w Pyrzycach.

 
 
 
     8. PYRZYCE - OKOLICA - OK. 2,1 HA BUDOWLANA
 
CENA - 1.150.000 ZŁ NETTO
 
kompleks 13 działek budowlanych w Starym Chrapowie.  Pow. całkowita 21. 000 m kw.
 
 
 
 
      9. NOWOGARD - OKOLICA - 17 HA
 
CENA - 2.890.000 ZŁ

Doskonała lokalizacja działki, która w planie zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona pod przemysł, usługi, składy. Działka położona jest w woj. zachodniopomorskim, gmina Nowogard, obręb Olchowo, przy obwodnicy Nowogardu. Jest to droga Szczecin - Gdańsk. Przylega do tej działki 10 ha ziemi przeznaczonej pod zalesianie.

  
 
      10. SZCZECIN - OKOLICE - 5,15 HA Z BOCZNICĄ KOLEJOWĄ
 
CENA - 2.050.000 ZŁ
 
Działka pod inwestycję, obok rampa kolejowa oraz stacja kolejowa, w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania  przestrzennego gminy, przewidziany kierunek rozwoju funkcji przemysłowo-składowej .
    
 

     11. NOWOGARD - OKOLICA - 27 HA

CENA - 5.400.000 ZŁ
 
Działka o pow. 27 ha bezpośrednio granicząca z obwodnicą miasta Nowogard, ok. 55 km od Szczecina. Jest to działka rolna, ale 17 ha z tej działki w planie zagospodarowania gminy Nowogard została przeznaczona pod przemysł nieuciążliwy, ta część działki bezpośrednio graniczy z obwodnicą Nowogardu i ma ona kształt kwadratu o wymiarach mniej więcej 300m na 600m. Pozostałe 10 ha to grunt przeznaczony obecnie w planie zagospodarowania pod zalesienie, ma on kształt trójkąta (klina). Ta część działki jest położona bezpośredni przy wsi i z czasem może być przekształcona w działki budowlane. Jest to grunt obecnie bardzo "surowy" ale też bardzo przyszłościowy, położony blisko Nowogardu, ok 2 km. 
 
 
 

      12. MRZEŻYNO - OKOLICA, OK;. 2.150 M2

CENA -750.000 ZŁ
 
atrakcyjnie położona działka inwestycyjno-budowlana położona  ok..60 m od jeziora Resko Przymorskie, ok. 400 m od morza i ok.300 m od drogi powiatowej Mrzeżyno-Dźwirzyno- Kołobrzegu (15km). Przeznaczenie wg aktualnego MPZP- zabudowa pensjonatowa z funkcją mieszkalną do 20% pow. działki i do 2 kondygnacji (8,5m), dopuszczalna funkcja handlu, usług i gastronomii.

 
 

      13. GOŚCINO K. KOŁOBRZEGU - 5.000 M2 - 35.000 M2 - RONDO

CENA - 250.000 ZŁ

Do sprzedania teren w najmłodszym miescie w Polsce. Gościno. Miasto w początkowym stadium rozwoju, 17 km od Kołobrzegu. W trakcie budowy obwodnicy z rondami. W studium pod kazda działalność handlowa usługowa mieszkalną. Media: woda, gaz. kanalizacja. prąd. Droga wojewódzka. Natężenie średnie. Obecnie ruch odbywa się ul. 4 Dyw. Wojska Polskiego, dlatego powstaje obwodnica by odciazyć strefe mieszkaniową. Grunt bezpośrednio przylegający do budowanego ronda. Doskonały pod stację paliw, market itp. Cena uzależniona od ilości zakupionego gruntu.

    
 
 

      14. KOSZALIN - OKOLICA - PONAD 1 HA

CENA - 1.200.000 ZŁ NETTO
 
Działka zlokalizowana w odległości ok. 15 km na południe od Koszalina (na skrzyżowaniu drogi krajowej Nr 11 Poznań – Kołobrzeg oraz drogi Nr 414Z Wyszewo – Rosnowo w gminie Manowo). Wójt Gminy Manowo wydał decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu pod budowę stacji paliw, która uprawomocniła się w dniu 22.12.2011 r., wydano pozwolenie na budowę: na budowę osadnika koalescencyjnego dla wjazdu, na budowę przyłącza wody fi50, na budowę przyłącza kanalizacyjnego fi160 dla ścieków socjalnych oraz dla wjazdu na działkę, sporządzono wstępne badania gruntowo – wodne; do głębokości 5,0m nie stwierdzono występowania wód gruntowych, na odcinku drogi krajowej Nr 11 (od Szczecinka do Koszalina) po tej samej stronie drogi nie jest zlokalizowana inna stacja paliw, na budowę przyłącza energetycznego Energa-Koszalin wydała w 2011 r. techniczne warunki zasilania. Dobowe natężenie ruchu w roku 2005 było w granicach 14100.