WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy.
  1. Tarnowskie Góry!

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej - 0,9 ha   cena - 2.500.000,-


Przedmiotem oferty jest teren inwestycyjny niezabudowany (obiekty znajdujące się na działce są w trakcie wyburzania). położony w Śródmieściu Tarnowskich Gór, ok. 800 m od rynku głównego. W związku z różnorodnością nieruchomości sąsiadujących oraz brakiem MPZP jest możliwe uzyskanie warunków zabudowy budownictwem jednorodzinnym, mieszkaniowe wielokondygnacyjne, usługowo-handlowe, rozrywkowe lub przemysłowe. Działka z dostępem do wszystkich mediów niezbędnych dla inwestycji. W Tarnowskich Górach mieście na prawach powiatu brak jest centrum handlowego oraz multipleksu handlowo-rozrywkowego. Przedstawiona oferta jest idealna dla tego typu inwestycji.

Tarnowskie Góry sa jednym z 3 miast powiatowych na Śląsku oraz jednym z 18 miast w Polsce zaliczanych do klasy A pod względem atrakcyjności inwestycyjnej (dane Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową w Warszawie).

Tarnowskie Góry systematycznie zmieniają swój wizerunek - miasta przemysłowego, poprzez przekształcanie zakładów branży metalowej, obsługujących górnictwo i przemysł chemiczny), w miasto przyjazne dla innych form wytwórczości i usług, przychylne mieszkańcom i przyjezdnym.
 
 

      2. VILLA DUCHOWIZNA K. NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO

 
CENA - 13.999.000 ZŁ
 
obiekt o charakterze hotelu, pensjonatu koło Warszawy. Z zejściem do rzeki, las, park, blisko lotniska Modlin. Można oprócz szkoleń i konferencji organizować na terenie pikniki, wesela, spotkania rodzinne, otworzyć Spa lub kolejny hotel – możliwości uprawiania sportów wodnych.