WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A

Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 

     1.RUCIANE-NIDA - OKOLICA - 5.500 M2

CENA - 550.000 zł
 
Działka rekreacyjno-inwestycyjna nad Krutynią. Idealna baza na pensjonat lub stanicę kajakarską. Działka z linią brzegową Krutyni. Położona w bezpośrednim sąsiedzctwie mostu w środku miejscowości. W obecnej chwili gmina rozpoczyna budowę kanalizacji. Na działce jest prąd. Dodatkowo dwa duże budynki poniemieckie. Właściciel posiada warunki zabudowy dla schroniska dla kajakarzy na terenie działki. 
 
 
 

    2. OSTRÓDA - 2,8 HA POD MARKET I BLOKI

CENA - 4.300.000 ZŁ NETTO
 
Kształt działki jest zbliżony do kwadratu o wymiarach 180m x 180m Uzbrojenie działki pełne. Działka jest otoczona przez największe osiedla mieszkaniowe miasta. Teren częściowo ogrodzony. Działka własnościowa. Teren płaski. Dwa zjazdy / wjazdu od głównej ulicy, dwa od strony osiedli. Natężenie ruchu przy działce to około 10,5 tyś samochodów na dobę.
Działka jest położona w trzecim pod względem wielkości mieście województwa warmińsko- mazurskiego - w Ostródzie, przy głównej ulicy wjazdowej do miasta, trzysta metrów od ścisłego centrum. Jest to jedyna wolna parcela otoczona przez osiedla mieszkaniowe, o takiej powierzchni i tak blisko centrum. Blisko bo zaledwie 100m od działki znajduje się stadion (Ostróda miasto treningowe) i jezioro Drwęckie ze szlakiem żeglownym, kanałem Ostróda-Elbląg z jedynymi w Europie pochylniami. 
 
 
 
 
    3. MAZURY - OK. 470 HA
 
CENA - 7.000.000 EURO
 
Teren nieruchomości graniczy z czterema jeziorami. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ stanowi część zespołu jeziora Mamry, które są popularnym szlakiem żeglugowym rejonu Wielkich Jezior Mazurskich. Doskonałe położenie.
 
 
     4. MRĄGOWO - OKOLICA - POD HOTEL od 0,5 do 3 HA
 
CENA - 35 -55 zł/m2
 
Działka hotelowa o pow. od  0,5  do 3,0 ha, położona przy trasie Mrągowo-Św. Lipka, na wzniesieniu, pomiędzy jeziorem i drogą asfaltową. W planie zagospodarowania działka (oznaczona 1UT) przeznaczona jest na cele usług turystyki hotelowej (także motel, zajazd) o pow do 3,0 ha (minimum 0,5 ha), wraz z terenem rekreacyjnym (15 ZN) o pow. do 1ha, z trawiastą plażą.  Kanalizacja i energetyka są w trakcie realizacji. Woda z wodociągu wiejskiego.Nieruchomość leży w granicach chronionego krajobrazu mazurskiego.  Ze względu na lokalizację i rzeźbę terenu oraz otaczający krajobraz, cały teren posiada wyjątkowy urok i klimat. Przylegający,  niezwykle urozmaicony teren rekreacyjny z jarem, wąwozem, małym strumykiem i trawiastą plażą, jest rewelacyjnym miejscem wędkowanie i kąpiele. Takich miejsc z możliwością zabudowy na Mazurach jest już niewiele. Doskonałe położenie w centrum Mazur, doskonały dojazd, bardzo bliskie sąsiedztwo Mrągowa i Św. Lipki (po 13 km w każdą stronę) i przepiękne ciche jezioro. Jezioro Kiersztanowskie posiada I klasę czystości wody. Przez to jezioro, od Świętej Lipki aż do jeziora Czos w Mrągowie prowadzi bardzo urozmaicony i piękny widokowo szlak kajakowy. Cena działki hotelowej 35 -55 zł/m2, w zależności od wielkości działki. Im większa działka, tym mniejsza cena.
    
 
 
     5. MRĄGOWO - GM. SORKWITY - OK. 2.600 M2
 
CENA - 350.000 ZŁ
 
Działka budowlana o powierzchni 2570m2. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny i gospodarczy. Jest możliwość zmiany decyzji na pensjonat. położona bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej prowadzącej z Sorkwit do wsi Zyndaki. Teren działki opada lekkim stokiem w kierunku jeziora. Działka na swojej pełnej szerokości posiada własną linię brzegową. Odległość do Sorkwit – 3,5 km, do Mrągowa - 14 km, do Olsztyna – 60 km. Uzbrojenie.  W bezpośrednim sąsiedztwie działki (w drodze) znajduje się wodociąg i energetyka. Kanalizacja sanitarna – gmina wykonała już dokumentację projektową i uzyskała pozwolenie na budowę. Realizacja przewidywana jest na rok 2013. Jezioro Gielądzkie -  posiada dobrze rozwinięte brzegi z zatokami i półwyspami oraz urozmaicone pagórkami otoczenie. Na środku duża wyspa Ostrów Wielki oraz kilka mniejszych z miejscami gniazdowania ptaków. Występujące gatunki ryb to m.in. płoć, sandacz, leszcz, szczupak, węgorz, lin . Od strony północnej jezioro Gieladzkie łączy się z jeziorem Zyndaki, a od południa z jeziorem Lampackim. Jest to początek najpiękniejszego w Polsce szlaku kajakowego Krutyni. Powierzchnia jeziora - 444 ha.
  
 
 
      6. MAZURY - DZIAŁKA 12 HA - NAD JEZ. ŚNIARDWY!
 
CENA - GRUNT 12 HA - 3.960.000 ZŁ
 
Przepiękne działki, unikatowe położenie (proszę obejrzeć fotografie), doskonałe dla inwestorów, np. pod hotel. Takich gruntów już prawie nie ma!
 
    
 
 
      7. MAZURY - DZIAŁKA 8.300 M2 - NAD JEZ. ŚNIARDWY!
 
CENA - DZIAŁKA 8.300 M2 - 320.000 ZŁ
 
Przepiękne działki, unikatowe położenie (proszę obejrzeć fotografie), doskonałe dla inwestorów, np. pod hotel. Takich gruntów już prawie nie ma!
 
    
 
 
      8. MAZURY - PRZEPIĘKNA NAD JEZ. ŁABAP, OK. 6,5 HA - BRZEG - SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH
 
CENA - 2.150.000 ZŁ

Działka o powierzchni ok. 6,5 ha położona na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w miejscowości Łabapa, gmina Węgorzewo. Własność hipoteczna. Działka niezabudowana (pozostałości murów z kamienia budynków gospodarczych), niezalesiona. Południowa granica działki to 350m linii brzegowej. Zejście do jeziora to malownicza skarpa o wysokości 7-10m z punktem z widokiem na jeziora Łabap, Dobskie, Kisajno i Dargin (punkt widokowy oznaczony na mapach). Od północy utwardzona droga lokalna. W drodze media: woda, kanalizacja, prąd, gaz, telefon. (Natura 2000)

        
 
 
    9. BRANIEWO - OKOLICA, OK. 100 HA - SZEROKI TOR
 
CENA - 82.000.000 ZŁ
 
Grunt dla poważnego inwestora z dostępem do szerokiego toru (europejskiego) i wąskiego (europejskiego) oraz transportu kołowego. Jedyny tego rodzaju w kraju. Brak Planu Zagospodarowania. Studium uwzględnia wszelkiego rodzaju inwestycje. Istnieje możliwość zakupu części nieruchomości.
 
 
 
    10. KĘTRZYN - 3.200 M2 LUB WIĘCEJ
 
CENY - 500.000 zł
 
Plan Zagospodarowania - zabudowa mieszkaniowo–usługową oraz częściowo w niewielkiej części jednorodzinną. Cały teren przylega bezpośrednio do głównej ulicy miasta - Sikorskiego oraz przy trasie wojewódzkiej w kierunku → Bartoszyce → trasa krajowa (przejście graniczne Bezledy - Rosja – Okręg Kaliningradzki). Odległość do Centrum Miasta to ok. 0,8km.
 
 
 
     11. EŁK - OK. 53.400 M2
 
CENA - 6.600.000 ZŁ

Decyzją Prezydenta Miasta ustalono sposób zagospodarowania i warunki zabudowy terenu dla inwestycji polegającej na lokalizacji zabudowy jednorodzinnej mieszkalnej i mieszkalno-usługowej.

  
 
 
 
       12. 130 HA NAD JEZ. TAŁTY, LINIA BRZEGOWA
 
CENA - 26.000.000 ZŁ
 
1.     Działka rolna o powierzchni ok. 130 ha w gminie Mikołajki, nad jeziorem Tałty. Doskonała dla inwestora. Działka posiada własną linię brzegową.
 
 
 
 
     13. 35 HA - GMINA KOLNO
 
CENA - 850.000 ZŁ
 
Działka rolna o powierzchni ok. 35 ha, położona w gminie Kolno. Położona przy drodze asfaltowej. 
 
 
 
 
     14. 20 HA GM. DOBRE MIASTO, LINIA BRZEGOWA
 
CENA - 950.000 ZŁ

1.     Działka rolna o powierzchni ok. 20 ha, położona nad Jeziorem Limajno posiadająca własną linię brzegową, gmina Dobre Miasto. 

 
 
 

      15. ŁABAPA - GM. WĘGORZEWO - OK. 6,5 HA

CENA - 2.730.000 ZŁ
 
Działka położona na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w miejscowości Łabapa, gmina Węgorzewo,Własność hipoteczna. Działka niezabudowana (pozostałości murów z kamienia budynków gospodarczych), niezalesiona. Południowa granica działki to 350 m linii brzegowej. Zejście do jeziora to malownicza skarpa o wysokości 7-10m z punktem z widokiem na jeziora Łabap, Dobskie, Kisajno i Dargin (punkt widokowy oznaczony na mapach). Od północy utwardzona droga lokalna. W drodze media: woda, kanalizacja, prąd, gaz, telefon.
 
 
 

      16. ELBLĄG - OK. 5 HA

CENA - 444.000 ZŁ ZAKUP NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE LICYTACJI KOMORNICZEJ
 
Kompleks działek niezabudowanych o przeznaczeniu przemysłowym i rolnym na obrzeżu miasta, niedaleko ul. Fromborskiej. Zainteresowanym doślemy szczegółową ofertę