WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
 
     1. MRĄGOWO - OKOLICA - DZIAŁKI REKREACYJNE
 
CENA - od 65 zł do 125 zł/1 m2

Działki rekreacyjne o pow 1000-1200m2. Nowy zespół działek rekreacyjnych położony jest na wzniesieniu, pomiędzy jeziorem Kiersztanowskim i drogą asfaltową Mrągowo – Św. Lipka. Działki wraz z udziałem we wspólnym terenie rekreacyjnym o pow. 1ha z trawiastą plażą, z prawem zabudowy budynkami rekreacyjnymi usytuowane na wzniesieniu, z pięknym widokiem na jezioro. Kanalizacja i energetyka są w trakcie realizacji. Woda docelowo z wodociągu wiejskiego, przejściowo z własnych studni wierconych. Nieruchomość leży w granicach chronionego krajobrazu mazurskiego.  Ze względu na lokalizację i rzeźbę terenu oraz otaczający krajobraz, działki posiadają wyjątkowy urok i klimat. Przylegający, wspólny dla działek, niezwykle urozmaicony teren rekreacyjny, z jarem, wąwozem, małym strumykiem i trawiastą plażą, jest rewelacyjnym miejscem zabaw dziecięcych. Dla starszych jest miejsce na boiska, ogniska, wędkowanie i kąpiele. Wzdłuż brzegów jeziora doskonałe tereny do dalszych spacerów. Takich miejsc z możliwością zabudowy na Mazurach jest już niewiele. Doskonałe położenie w centrum Mazur, doskonały dojazd, bardzo bliskie sąsiedztwo Mrągowa i Św. Lipki (po 13 km w każdą stronę) i przepiękne ciche jezioro.  Rewelacyjne miejsce na odpoczynek oraz spędzenie wolnego czasu.  Jezioro Kiersztanowskie posiada I klasę czystości wody. Przez to jezioro, od Świętej Lipki aż do jeziora Czos w Mrągowie prowadzi bardzo urozmaicony i piękny widokowo szlak kajakowy.  Udział we wspólnej działce rekreacyjnej z plażą (około) 200m2 x 25 zł/m2 = 5000 zł.

  
 
 
     2. MRĄGOWO - GM. SORKWITY - DZIAŁKI BUDOWLANE
 
CENA - OD 45 ZŁ DO 65 ZŁ/1 M2
Pięć działek budowlanych, z przeznaczeniem na budowę budynków mieszkalnych lub w całości albo po dwie, pod budowę pensjonatu.  Działki o pow. 1300 m2 i o pow. 1250 m2. Jest to cena brutto, z VAT-em.  Działki położone są przy drodze gruntowej odchodzącej od drogi gminnej asfaltowej prowadzącej z Sorkwit do wsi Zyndaki. Teren działek opada bardzo lekkim stokiem w kierunku jeziora, z pięknym widokiem na jezioro. Na wprost drogi gruntowej usytuowany jest gminny dostęp do jeziora (jeszcze nieurządzony – odległość od działek ok. 50 m), a w odległości 200 m znajduje się plaża gminna z drewnianym pomostem. Dla wszystkich działek, zgodnie z nowym podziałem, wydane zostały decyzje o warunkach zabudowy na budowę na każdej działce budynku mieszkalnego. Odległość do Sorkwit – 3,5 km, do Mrągowa - 14 km, do Olsztyna – 60 km. Jezioro Gielądzkie -  posiada dobrze rozwinięte brzegi z zatokami i półwyspami oraz urozmaicone pagórkami otoczenie. Na środku duża wyspa Ostrów Wielki oraz kilka mniejszych z miejscami gniazdowania ptaków. Występujące gatunki ryb to m.in. płoć, sandacz, leszcz, szczupak, węgorz, lin . Od strony północnej jezioro Gieladzkie łączy się z jeziorem Zyndaki, a od południa z jeziorem Lampackim. Jest to początek najpiękniejszego w Polsce szlaku kajakowego Krutyni. Powierzchnia jeziora - 444 ha, powierzchnia wysp - 4ha, głębokość maksymalna-27m, głębokość średnia - 6,8m, długość - 6800m, szerokość -1650m, długość linii brzegowej -20220m. Jezioro Pustnik Mały - położone ok. 1 km od działek, łączy się z jeziorem Gielądzkim. Brzegi jeziora wysokie i strome otoczone polami. Jest to jezioro typowo leszczowe. Powierzchnia jeziora -33,5 ha Głębokość maksymalna - 10,0m, głębokość średnia- 3,9m, długość - 1400m, szerokość - 450m, długość linii brzegowej - 3250m.
 
 
 
 
      3. OSTRÓDA - OKOLICA - 6.800 M2
 
CENA -285.000 ZŁ

Miłakowo, powiat Ostróda. Wydane warunki zabudowy, bezterminowo. Śliczny widok na jezioro i okolice, wystawa słoneczna południowo-wschodnia, linia brzegowa czysta brzeg piaszczysty, prąd w odległości ok. 80 m. Atrakcyjnie położona w granicach miasta Miłakowo działka - ok 35 m od linii brzegowej jeziora Mildzie połączone z jeziorem Narie. Wymiary działki ok. 40 m x ok. 180 m.

     
 
 

      4. HARSZ, 1.711 M2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA

CENA - 450.000 ZŁ
 
Piękna działka z projektem domu. Na działce poniemiecki, drewniany budynek.
Linia brzegowa jeziora - ok. 40 m
 
 
      5. GIŻYCKO - OKOLICA - 1.500 m2 - 4.000 m2
 
CENA -  120 ZŁ/1 M2 Z LINIĄ BRZEGOWĄ, 100 ZŁ/1 M2 BEZ LINII BRZEGOWEJ

działki budowlane i uzbrojone nad jez. Bielskim. Działki są w kompleksie zamkniętym. Działki graniczą z gospodarstwem ekologicznym w którym hoduje dzikie zwierzęta (m.in. jelenie, daniele w sumie 24 gatunki), obok jest wyciąg narciarski. Działki mają kanalizacje, wodociąg, prąd oraz prawo budowy domu całorocznego, spokój i cisza. Wszystkich działek jest 33, 16 sprzedanych i stoi już 7 domów

     
 
 

      6. OLECKO - OKOLICA - 3.000 M2 I WIĘCEJ

 
CENA - 60.000 - 130.000 ZŁ

Działka 7,7ha podzielona na mniejsze po ok. 3.000 m2 10 km od Olecka położona jest pomiędzy 3 jeziorami (Kukowino 140 ha, Dudeckie 100 ha, Zajdy 60 ha) w strefie B2 – teren o głównej koncentracji usług turystycznych. Cały teren jest pofalowany i posiada własną, wysoką, zadrzewioną, malowniczą linię brzegową przepięknego jeziora Kukowino (posiada kilka zadrzewionych wysepek i wiele zacisznych zatoczek), pomost. Do wsi można dojechać drogą asfaltową. Woda z wodociągu. Wszystkie działki maja ponadto udział we wspólnej działce, będącej linią brzegowoą jeziora