WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy.
 
   1. DWÓR - DOSKONAŁA LOKALIZACJA, K. ŚW. LIPKI!!
 
CENA - 450.000 ZŁ NOWA CENA - 350.000 ZŁ
 
ZABYTKOWY DWÓR WZNIESIONY W II POŁOWIE XIX W.- ZAŁOŻONY NA PLANIE PROSTOKĄTA, O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 800 M2.
BUDYNEK PIĘTROWY ZE STRYCHEM, PODPIWNICZONY - W PIWNICY STROPY Z CEGŁY - ŁUKOWE, FUNDAMENTY MUROWANE Z KAMIENIA,ŚCIANY MUROWANE Z CEGŁY CERAMICZNEJ PEŁNEJ, DACH O KONSTRUKCJI DREWNIANEJ DWUSPADOWY WYSOKI.
OBIEKT ZNAJDUJE SIĘ W ATRAKCYJNYM TURYSTYCZNIE MIEJSCU - BLISKO KLASZTORU W ŚWIĘTEJ LIPCE I KĘTRZYNA PRZY TRASIE MRĄGOWO - KĘTRZYN ORAZ W POBLIŻU ZAMKU W RESZLU.
DZIAŁKA 14 TYS. M2. DOPROWADZONA WODA, KANALIZACJA, PRĄD W POBLIŻU GAZ.
OBIEKT WPISANY DO REJESTRU ZABYTKÓW, PRZEZ CO ISTNIEJE MOŻLIWOŚC POZYSKANIA DOTACJI UNIJNYCH ORAZ ŚRODKÓW KONSERWATORA ZABYTKÓW NA RENOWACJĘ I ADAPTACJĘ OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH.
Dodatkowy opis:

DWÓR O POW. ZABUDOWY 400 M2 - PIWNICE WYSOKIE ZE STROPAMI ŁUKOWYMI MUROWANYMI Z CEGŁY CZERWONEJ - 400 M2, PARTER WYSOKI - 400 M2, PIĘTRO - 400 M2 I PODDASZE DO WYKORZYSTANIA. PIĘKNY DWÓR O BARDZO CIEKAWEJ ARCHITEKTURZE I POŁOŻONY W ATRAKCYJNIE TURYSTYCZNYM MIEJSCU - KOŁO KLASZTORU W ŚWIĘTEJ LIPCE, BLISKO DO - KĘTRZYNA, MRĄGOWA, RESZLA. DWÓR BUDZI BARDZO DUŻE ZAINTERESOWANIE WŚRÓD TURYSTÓW NIEMIECKICH, KTÓRYCH W TYM REJONIE JEST BARDZO DUŻO. W CHWILI OBECNEJ JEST PROWADZONY REMONT DACHU, ZGODNIE Z UZYSKANYMI POZWOLENIAMI OD KONSERWATORA ZABYTKÓW I STAROSTWA W KĘTRZYNIE. ZOSTAŁA JUŻ WYMIENIONA WIĘŻBA DACHOWA, ZDJĘTY ETERNIT, DACH ODESKOWANY I POŁOŻONA PAPA. AKTUALNIE UKŁADANA JEST DACHÓWKA CERAMICZNA CZERWONA NA POŁOWIE DWORU.