WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
 
 
    1. WEJHEROWO - 1,6 HA POD MARKET
 
CENA - 3.350.000 ZŁ
 
Grunt na granicy Wejherowa między dwoma dużymi osiedlami. Działka pięknie położona z dwóch stron las, bezpośrednio przy drodze. Brak MPZP, ale można wystąpić o warunki zabudowy. Przeznaczenie działki różne (budowlane, inwestycyjne, pod market) wystarczy w UG wystąpić o warunki. Media w drodze przy, której działka jest posadowiona.
 
 
 
 
      2. MAŁKOWO K. ŻUKOWA - 2.540 M2 Z MOŻLIWOŚCIĄ DOKUPIENIA
 
CENA - 1.080.000 ZŁ
 
do sprzedaży działki przemysłowe przy drodze DK 20.Działki uzbrojone w sieć wodociągową, trafostacja w trakcie budowy przez ENERGĘ. Na danym terenie obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Pozytywna opinia starostwa powiatowego w sprawie przeznaczenia pod budowę stacji benzynowej na tym terenie.
 
   
 
 
 
      3. CHOJNICE - OKOLICA - OK. 6 HA
 
CENA - 330.000 ZŁ
 

działka ponad 6 ha nad jeziorem. Ok. 12 km od centrum Chojnic, teren Borów Tucholskich. Ok. 200 m od brzegu jeziora. Cisza, spokój, doskonała lokalizacja dla osób chcących odpocząć lub jako inwestycja.

 
 

      4. GDAŃSK - 5.050 m2 z WZ

CENA - 700.000 zł

Działka położona 5 km od centrum Gdańska o zabudowie usługowej z dogodnym wyjazdem - Trójmiasto, Łódź, Warszawę i Szczecin, w pobliżu węzła południowego „Lipce” łączącego obwodnice południową z obwodnicą trójmiejską. Teren jest nie zabudowany uzbrojony z dogodnym dojazdem od dwóch ulic ul. Żuławskiej (asfaltowej) oraz Zawiejskiej, takie położenie eliminuje potrzebę budowy placu manewrowego. Prawomocne warunki zabudowy współczynnik zabudowy 0,35. Na hale magazynową 1370m2 oraz budynek biurowo-socjalny z garażem. Działka jest po wstępnych pracach ziemnych przygotowujących ją pod inwestycje, wyrównanie terenu, utwardzenie drogi wgłąb działki (mielony gruz). Odnowione granice. Ze względu na usytuowanie działka nadaje się na każdą działalność gospodarczą, w bezpośrednim sąsiectwie transformator dużej mocy umożliwiający produkcje . Teren uzbrojony w wodę i kanalizację  miejską. Telefon, internet, gaz w drodze obok działki.

 
 
 

      5. GDAŃSK - OKOLICA - PRZY RONDZIE POD STACJĘ PALIW - 5-9 TYS. M2

CENA -1.250.000 ZŁ - ZA 5.000 M2

grunt inwestycyjny koło Gdańska. Działka znajduje się bezpośrednio przy rondzie dróg wojewódzkich, jest świetnie wyeksponowana, posiada wjazdy z drogi. Średnie natężenie ruchu to 11,5 tyś aut/dobę - jednej drogi, natomiast dla drugiej to 7,2 tyś aut/dobę (pomiar ruchu zarządu dróg wojewódzkich z 2010 roku). W MPZP działka przeznaczona pod obiekty handlowo-gastronomiczne, noclegowe, stacje benzynowe, serwisowe stacje obsługi. Na sprzedaż 5 - 9 tyś m2 w zależności od potrzeb.