WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy.  

  1. DOCHODOWE GOSPODARSTWO - 180 HA Z PAŁACEM

CENA - 6.100.000 ZŁ
 
Na sprzedaż dochodowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 180 ha z dala od dróg i aglomeracji miejskich. 30 km od Łeby i Rezerwatu Słowińskiego. Na terenie gospodarstwa znajduje się bardzo ładny XIX-wieczny dwór, zbudowany w stylu klasycystycznym o powierzchni 1200m2 (do częściowego remontu) wraz z przylegającym parkiem. Idealne warunki dla agroturystyki czy stworzenia własnej luksusowej rezydencji. Obecnie Gospodarstwo zajmuje się produkcją mleka i w jego skład wchodzą: dwie obory: jedna 32x26m z halą udojową (rok budowy 2008) i druga 72x16m z magazynem na poddaszu. Stado liczy ok. 200 szt. wraz z odpowiednimi kwotami mlecznymi. Dodatkowo wyposażenie hali udojowej ze zbiornikami na mleko, aparatura udojowa, płyta obornikowa, maszyny (w tym 4 ciągniki) i inny sprzęt rolniczy. Bardzo dobra droga asfaltowa do samego gospodarstwa. Woda z wodociągu, strumienie na pastwiskach i rzeczka przy oborach. Energia elektryczna bez ograniczeń. Gospodarstwo jest prowadzone przez wykwalifikowanego zarządcę. Gospodarstwo posiada potencjał do znacznego wzrostu stada, wprowadzenia hodowli krów mięsnych czy innych rodzajów produkcji. Gospodarstwo spełnia wszystkie wymagania UE niezbędne dla uzyskania dopłat inwestycyjnych. Aktualnie rozpoczęte jest zalesianie 24 hektarów gruntów rolnych nie wykorzystywanych na cele produkcji mleka. Wysokie dopłaty obszarowe oraz dopłaty za zalesianie. Wartość gospodarstwa na podstawie obecnej wyceny rzeczoznawcy wynosi ok. 7 mln. PLN (ziemia, składniki majątku trwałego, stado, kwota mleczna itp.).
   
 

    2. GOSPODARSTWO - 45 HA

CENA - 1.580.000 ZŁ
 
Gospodarstwo rolne położone w gm. Skórcz, woj. pomorskie. W skład wchodzą: zabudowania gospodarcze, łąki + grunty orne 15 ha, las 27,5 ha.
 

    3. 40 HA K. WEJHEROWA 

CENA - 12.500.000 ZŁ
 
Nieruchomość niezabudowana. Teren z możliwością zabudowy siedliskowej lub komercyjnej (inwestycje).
Walory:
- teren płaski z bezpośrednim sąsiedztwem drogi krajowej S6 relacji Gdańsk-Szczecin,
- możliwość zasilania w energię elektryczną,
- ujęcie wody na granicy działki,
 
 

    4. OK. 160 HA K. WEJHEROWA

CENA - 20.000.000 ZŁ
 
Nieruchomość niezabudowana. Położona jest w pradolinie rzeki Łeby. Teren rekreacyjny z możliwością zabudowy siedliskowej lub rekreacyjnej.
Walory:
- piękne tereny zielone z dostępem do rzeki Łeby (koryto rzeki stanowi naturalną granicę nieruchomości),
- ukształtowanie terenu umożliwia jazdy konne, uprawianie sportów motorowych (quady),
- możliwość połowu ryb (pstrąg, jesiotrowate),
- rzeka Łeba posiada charakterystykę rzeki górskiej, możliwym jest spływ do jeziora Łebskiego aż do morza bałtyckiego,
- możliwość hodowli koni,
- Urząd Gminy jest przychylny pomysłodawcom zagospodarowania nieruchomości.
- nieruchomość przeznaczona dla ludzi o szerokich horyzontach życiowych, planujących urządzić posiadłość życia dla wielu pokoleń.
 

 
 
 
      5.   GRUNT ROLNY - 180 HA   
 
CENA - 4.200.000 ZŁ

Na sprzedaż dochodowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 180 ha z dala od dróg i aglomeracji miejskich. 30 km od Łeby i Rezerwatu Słowińskiego. Na terenie gospodarstwa znajduje się bardzo ładny XIX-wieczny dwór, zbudowany w stylu klasycystycznym o powierzchni 1200m2 (do częściowego remontu) wraz z przylegającym parkiem. Idealne warunki dla agroturystyki czy stworzenia własnej luksusowej rezydencji. Obecnie Gospodarstwo zajmuje się produkcją mleka i w jego skład wchodzą: dwie obory: jedna 32x26m z halą udojową (rok budowy 2008) i druga 72x16m z magazynem na poddaszu. Stado liczy ok. 200 szt. wraz z odpowiednimi kwotami mlecznymi. Dodatkowo wyposażenie hali udojowej ze zbiornikami na mleko, aparatura udojowa, płyta obornikowa, maszyny (w tym 4 ciągniki) i inny sprzęt rolniczy. Bardzo dobra droga asfaltowa do samego gospodarstwa. Woda z wodociągu, strumienie na pastwiskach i rzeczka przy oborach. Energia elektryczna bez ograniczeń. Gospodarstwo jest prowadzone przez wykwalifikowanego zarządcę. Gospodarstwo posiada potencjał do znacznego wzrostu stada, wprowadzenia hodowli krów mięsnych czy innych rodzajów produkcji. Gospodarstwo spełnia wszystkie wymagania UE niezbędne dla uzyskania dopłat inwestycyjnych. Aktualnie rozpoczęte jest zalesianie 24 hektarów gruntów rolnych nie wykorzystywanych na cele produkcji mleka. Wysokie dopłaty obszarowe oraz dopłaty za zalesianie. Wartość gospodarstwa na podstawie obecnej wyceny rzeczoznawcy wynosi ok. 7 mln. PLN (ziemia, składniki majątku trwałego, stado, kwota mleczna itp.). Jest to cena samego gruntu, z bydłem, budynkami, parkiem maszynowym i pałacem - 6.100.000 zł.
 
 
 
      6. ROLNY - OK. 50 HA
 
CENA - 660.000 ZŁ
 
Grunt rolny położony w okolicy Ustki, kilka kilometrów od brzegu morza, powierzchnia niecałe 50 ha. W większości są to łąki, częściowo teren podmokły.
 
 
 

      7. ROLNY - OK. 220 HA

CENA - 5.720.000 ZŁ
 
Grunt rolny, głównie pastwiska. Okolice Słupska.