WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy.

    1. LESKO - PONAD 2 HA

CENA - 6.000.000 ZŁ
 
Działka zlokalizowana jest przy drodze krajowej oraz przy drodze powiatowej (zezwolenie na zjazdy z krajowej i powiatowej). Znajduje się ona na wlocie do Leska, jest to główna i jedyna droga prowadząca w Bieszczady oraz do przejścia granicznego Krościenko (Polska-Ukraina) o dużym natężeniu ruchu lokalnego oraz turystycznego (ok.9697 pojazdów/doba). Działka inwestycyjna objęta planem zagospodarowania przestrzennego dopuszcza się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni handlowej do 2000 m2. W bezpośrednim sąsiedstwie tej działki w tym roku rozpocznie się budowa sieciowej stacji paliw, od pięciu lat funkcjonuje również sklep Biedronka.
 
  
 
 
     2. STALOWA WOLA -  2.500 M2
 
CENA - 228.000 ZŁ
działka o pow. 2.500 m2, płaska, ogrodzona w całości, dojazd z drogi asfaltowej, położona ok. 230 metrów od drogi Stalowa Wola- Sandomierz. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę usługowo-produkcyjną (oznaczoną w planie symbolem UP) dopuszczającym budowę: budynków administracyjno- biurowych i socjalnych, zabudowy mieszkaniowej, składów i magazynów, stacji paliw, obiektów małej architektury, budynków garażowych, parkingi, zieleni urządzonej. Obsługa komunikacyjna - z dróg publicznych klasy dojazdowej, dróg obsługiwanych przy trasie Podskarpowej, oraz dróg wewnętrznych.
 
 
 
 
      3. 18 HA PRZY LHS (SZEROKI TOR)
 
CENA - 1.800.000 zł

 Nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy działki leżą w obszarze oznaczonym jako tereny o zróżnicowanych warunkach do rozwoju rolnictwa. Powyższe nieruchomości rolno-leśne położone w bezpośrednim sąsiedztwie linii kolejowej LHS. Tworzą zintegrowaną całość, przedzielone pojedyńczymi działkami. Mogą być wykorzystane pod działalność inwestycyjną. Nie dopuszcza się możliwości zbycia pojedynczych działek lecz jako kompleks. Teren bezpośrednio przyległy do linii  kolejowej- dwutorowej (wąsko i szerokotorowej). Teren ten stanowi połączenie z istniejącą bocznicą kolejową.

 
 

     4. KORCZOWA - OK. 12 HA

CENA -7.200.000 zł
 
ok. 12 ha z możliwością powiększenia do 36 ha. Przeznaczenie w lokalnych planach zagospodarowania: Tereny komercyjne - działalność przemysłowa, składy, magazyny, inne
 
 

     5. JAROSŁAW - OK. 8.000 M2

CENA - 2.500.000 ZŁ
można dokupić 0,24 ha, działka położona koło dworca PKP i PKS, w sąsiedztwie parking ogólnodostępny, PKS, Zakłady mięsne Sokołów, Urząd Skarbowy i uczelnia, gdzie studiuje 4000 studentów oraz osiedle domków jednorodzinnych. Brak planu zagospodarowania przestrzennego, w studium uwarunkowań tereny pod handel, usługi i produkcję. Teren uzbrojony. Jarosław to miasto położone przy budowanej obecnie autostradzie A4 i obwodnicy miasta, przez który prowadzą drogi do przejść granicznych w Korczowej, Medyce i Hrebennem, położony 50 km od Rzeszowa, 35 km od Przemyśla, 35 km od Lubaczowa, 30 km od Łańcuta i 80 km od Lwowa, na trasie prowadzącej w Bieszczady. 
 
 
 
 

     6. JAROSŁAW - 3.000 M2

CENA - 520.000 ZŁ
 
Doskonała lokalizacja, bezpośrednio przy drodze krajowej E4 z bezpośrednim zjazdem. Obok Stacja benzynowa Statoil, Market, duże osiedla mieszkaniowe oraz Huta szkła Jarosław oraz liczne zakłady produkcyjno – usługowe. Media. Wydane pozwolenie na myjnię bezdotykową, 4-stanowiskową z możliwością zmiany na stację paliw. Liczba pojazdów przejeżdżająca codziennie obok obiektu: ok. 36 000 pojazdów. Odległość do centrum miasta : ok. 3 km 
 
 
 

      7. KORCZYNA - OK. 8.000 M2

CENA - 1.050.000 ZŁ
 
Grunt położony w centrum miasta, niedaleko Krosna. Media - prąd (stacja trafo), woda, kanalizacja, możliwość podłączenia gazu przy granicy działki. Teren przemysłowy, przeznaczenie - handel, usługi, produkcja, Wycena na ponad 1 800 000zł. Na działce obiekt ok. 130 m2
 
 
 
     

      8. LESKO - 1.8 HA - POD HANDEL

CENA - 2.450.000 ZŁ

Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie z działką na której będzie rozpoczynana budowa stacji paliw. Działka pod stację posiada prawomocne pozwolenie na zjazd publiczny z drogi krajowej 84 w księdze wieczystej istnieje zapis dot. służebności tego zjazdu do pozostałych działek. Działka zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr.84 oraz przy drodze powiatowej nr. 19527 (zezwolenie na zjazdy z krajowej i powiatowej). Znajduje się ona na wlocie do Leska (woj.podkarpackie), jest to główna i jedyna droga prowadząca w Bieszczady oraz do przejścia granicznego Krościenko(
Polska-Ukraina)o dużym natężeniu ruchu lokalnego oraz turystycznego (ok.9697 pojazdów/doba
http://siskom.waw.pl/nauka-gpr.htm#gpr2010). Działka inwestycyjna objęta planem zagospodarowania przestrzennego dopuszcza się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni handlowej do 2000 m2.