WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy.  

    1. PAŁAC K. OLEŚNA

CENA - 1.700.000 ZŁ
 
Do sprzedaży posiadłość, której pow. to ponad 11ha, na niej pałac, stajnia, gorzelnia, spichlerz, duża obora, dwa domy kryte dachówką i blok mieszkalny na 4 rodziny wybudowany po wojnie. Piękny starodrzew, w sąsiedztwie las i staw i dlatego nadaje się na każdy cel. Jest aktualny plan zagospodarowania pod turystykę, rekreację, usługi - media.Jest też wielka studnia o średnicy ok 4 m z bardzo dużą ilością wody pozwalająca nawadniać cały teren.
 
   
 
 

    2. PAŁAC - OKOLICA BRZEGU

CENA - 790.000 ZŁ

Zabytkowy zespół pałacowo-parkowy, z początku XIX w., styl neogotycki, w sklad ktorego wchodza: zabytkowy palac o pow. calkowitej ok. 2400m2, z dziedzincem w srodku; podpiwniczony. Ponad to dwa budynki gospodarcze: stajnia z ujezdzalnia oraz spichlerz o lacznej pow. calk. ok. 1300m2 . Oficyna przy palacu. Zabytkowy park o pow. ok. 90.000 m2, w sklad ktorego wchodza: starodrzew, dwa stawy oraz liczne kanaly wodne..Na koncu parku znajduja sie ruiny kaplicy, nalezace do danej nieruchomosci. Doskonała lokalizacja/
Nieruchomosc ta jest wpisana do rejestru zabytkow tzn, ze obiekt zwolniony jest od podatku gruntowego i od nieruchomosci.
Jest mozliwosc otrzymania dotacji z kraju lub Unii Europejskiej.
Zespol ten nadaje sie na dzialalnosc hotel-restauracja-spa.