WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 
 

    1. SUPER OFERTY DLA DEWELOPERÓW!!!!!!

POSIADAMY DUŻY WYBÓR SUPERATRAKCYJNYCH OFERT GRUNTÓW INWESTYCYJNYCH NA TERENIE WARSZAWY - POD BUDOWNICTWO WIELORODZINNE I BIUROWE - DLA POWAŻNYCH INWESTORÓW. ZAPRASZAMY DO INDYWIDUALNYCH ROZMÓW!
DOSKONAŁE CENY ZA 1 M2 PUM-u LUB PUB-u!
OFERTY TE NIE WIDNIEJĄ PONIŻEJ, PONIEWAŻ WŁAŚCICIELE NIE WYRAZILI NA TO ZGODY! 
 
 
    1. BIAŁOŁĘKA - PONAD 6 HA
 
CENA - 350 ZŁ/1 M2

Nieruchomość oferowana jako UT, ale jest dopuszczalna funkcja mieszkalna pod pewnymi warunkami. Aktualnie trwa proces zmiany planu zatem jest jedyna w swoim rodzaju okazja posiadania wpływu na zawartość planu. Teren pusty.

   

    2. OKĘCIE, BLISKO AL. KRAKOWSKIEJ -DZIAŁKA 950 M2

CENA - 2.500.000 ZŁ brutto (działka + projekt + pozwolenie na budowę)
 
Przedmiotem projektu jest budynek biurowy w bardzo dobrej lokalizacji. Projektowany budynek będzie miał charakter biurowca o pięciu kondygnacjach użytkowych. W projekcie przewidziano powierzchnie najmu typu open-space z możliwością ich dalszej aranżacji. Najemcy będą mieli zagwarantowane odpowiednie warunki techniczne do swobodnej adaptacji pięter i dokonania np. podziału powierzchni najmu zgodnie z własnym zapotrzebowaniem funkcjonalnym.
* ilość kondygnacji podziemnych    2
* ilość kondygnacji nadziemnych     4
* powierzchnia zabudowy (nadziemna)     347,70 m2
* powierzchnia zabudowy garażu    679,32 m2
* powierzchnia użytkowa kondygnacji biurowych 1 531,00 m2 w tym m.in.:
- poziom wejścia                 285,90 m2
- poziom kondygnacji 0       297,50 m2
- poziom kondygnacji 1       297,50 m2
- poziom kondygnacji 2       297,50 m2
- poziom kondygnacji 3       297,50 m2
* powierzchnia użytkowa kondygnacji garażowej    569,40 m2
* powierzchnia użytkowa razem    2 100,40 m2
* powierzchnia przeznaczona do wynajmu    1 325,92 m2
* kubatura brutto    9 368,20 m3
* ilość miejsc parkingowych w garażu     26
Licząc rentowność widnieje na poziomie 11%. Sąsiedni budynek z działką ok. 926 m2 (praktycznie polączone) jest również do dokupienia. Budynek do przeróbki na kolejne 3 kondygnacje
 
 
 
    3. PIASECZNO, DZIAŁKA - PONAD 2.700 M2, POD WIELORODZINNE
 
CENA -  1.670.000 ZŁ
 
Do sprzedaży 1 lub 2 (do wyboru) kształtne działki o łącznej pow. ok.2.720 m2 pod budowę budynku wielorodzinnego (bloku) lub pawilonu usługowego, granicząca z już istniejącym i zamieszkałym nowo wybudowanym osiedlem w Piasecznie.
Istnieje plan zagospodarowania. Max. wys. budynku 12 m
PUM ok. 2.500 m2 pow. biologicznie czynna 40%.
Wszystkie media, działka przy drodze asfaltowej.
Możliwa faktura VAT.
 
 

   4. URSYNÓW, 12.250 M2

CENA - 12.500.000 ZŁ/NETTO
 
Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12.257 m2 położona na Ursynowie.
Ustalono warunki zabudowy: Budowa domów w zabudowie szeregowej. Istnieje możliwość przekwalifikowania warunków zabudowy na następujące: Teren zabudowy o funkcji BIUROWEJ lub mieszkaniówki wielorodzinnej. Działka niezabudowana, teren płaski, niezalesiony.
Możliwość przyłączenia następujących mediów: gaz, energia elektryczna, kanalizacja.
Decyzja o warunkach zabudowy. 
 
 

   5. MOKOTÓW - OK. 1.900 M2 - Z PROJEKTEM I POZW. NA BUDOWĘ!

CENA - 2.980.000 M2
 
Ceny działek bez projektów zabudowy dochodzą do 2500 zł/ mkw i ciągle rosną. Powodem jest bliska odległość od Centrum - to niecałe 4 km w linii prostej, doskonała komunikacja z Trasy Siekierkowskiej, ul. Bluszczańskiej (wylot z ul. Gagarina) i ul. Bartyckiej umożliwia dojazd do Śródmieścia w niecałe 10 min. Połączenie z Warszawą prawobrzeżną, to kilka minut przez Most Siekierkowski. Jednocześnie obszar Mokotowa - Siekierek ma pozostać oazą spokoju, zieleni parkowej z funkcjami rekreacyjno-sportowymi. Projekt budowlany w komplecie z oferowaną działką, otrzymał wyróżnienie na wystawie. Konstrukcyjnie prosty w wykonaniu, nawiązuje do aktualnych trendów w architekturze miejskiej. Stanowi go zespół 8 segmentów w zabudowie szeregowej z garażem na 2 pojazdy w przyziemiu, dwa poziomy + antresola, na dachu taras , działki od 190-344 mkw. Powierzchnia segmentu: 184 m kw. W przypadku zabudowy antresoli dodatkowe ok. 24 m2. Wszystkie elementy projektu ściśle spełniają założenia Miejscowego Planu Zagospodarowania wykorzystując w pełni walory lokalizacyjne. Idealny dla mniejszych i średnich developerów. Odległość do ścisłego Centrum gwarantuje utrzymanie atrakcyjnej ceny za m kw (zakres cen transakcyjnych 8300-18900 zł/m kw) przy kosztach budowy ok. 2,9 mln zł.   
  
 

    6. BIELANY - PONAD 1.100 M2

CENA - 1.300.000 ZŁ
 
Działka o wymiarach 22 m x 52 m /długość/ a razem 1106 m2, nie jest ogrodzona. Działka znajduję się na Bielanach. Przy działce znajdują się wszystkie media (woda, gaz, kanalizacja, prąd). Ulica dojeżdżająca do placu jest utwardzona. Działka objęta planem miejscowym przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, bliżniaczą i szeregową. Dopuszczalna zabudowa do 28%, wysokość zabudowy 9,5 m.
 

    7. NASIELSK - ok. 3,5 ha

CENA - 72 zł/1 m2 netto
 
Dwie działki przemysłowe o pow. ok. 2,3 ha i ok. 1,1 ha. Działki położone na skraju miasta w rejonie ul. Kolejowej. Działki położone 34 km od Płońska, 24 km od Pułtuska, 55 km od Warszawy i 25 km od Legionowa. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest: obiekty przemysłowe, składy, magazyny, usługi gospodarcze o szerokim zakresie, usługi komunalne, rzemiosło, usługi komunikacyjne w tym stacje paliw, handel hurtowy i inne zbliżone funkcje.
Zalety działek:
- lokalizacja w niedalekiej odległości od Warszawy /ok.50km/,
- lokalizacja w niedalekiej odległości od lotniska w Modlinie /ok. 20km/,
- położenie blisko drogi krajowej E-7 /ok.30km/,
- węzeł kolejowy /3 km od działki/,
- dojazd komunalnymi środkami transportu praktycznie pod granice działki,
- bogate zasoby pracy ludzkiej ,
- na granicy miasta-mieści się na lotnisko sportowe i rekreacyjne w Chrcynnie.
 
 
 

    8. URSYNÓW, OK. 6.000 M2, REJON UL. PUŁAWSKIEJ

CENA - 4.500.000 ZŁ
Działka budowlano-inwestycyjna z doskonałym dojazdem do Centrum Warszawy. Wszystkie media, działka zadbana i ogrodzona, teren utwardzony kostką brukową. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkalną lub magazynowo-usługową.
 
 

     9. SOCHACZEW - OKOLICA, OK. 9.000 M2 - WJAZD Z TRASY

CENA - 900.000 ZŁ
 
Działka inwestycyjna z przeznaczeniem na usługi - ("U1 - obszary rozwoju wielofunkcyjnego w kierunku aktywności funkcji gospodarczych, w tym pod obiekty produkcyjne i usługowe, składy i magazyny z możliwością rozbud. zabud. zagrodowej i mieszkaniowej"), nie ma żadnych zabudowań na działce, w okolicy hotel i stacja benzynowa, sąsiednie działki są puste, również pod tego typu zabudowę (możliwość powiększenia do 3-4Ha, na mapce są to działki ze strony zachodniej). Trasa e30 od Paprotni (Niepokalanowa) jest bardziej uczęszczana, ponieważ wiele ludzi od stron Łodzi, Łowicza, itp. robi sobie skróty jadąc do Warszawy przez Nieborów, Bolimów, Aleksandrów i wjeżdżają właśnie na trasę 2 właśnie przy tej nieruchomości.
 
 

     10. GOSTYNIN - OKOLICA - 1 HA

CENA -  1.050.000 ZŁ
 
Działka budowlano-inwestycyjna nad jez. Białym. Woda i prąd, cały teren ogrodzony. Idealne położenie stwarza dobre warunki dojazdu z Warszawy, Łodzi i Płocka. Wybudowany ogromny pomost o powierzchni około 100 m2, teren nie jest zalewowy! Takich działek nie ma w sprzedaży jest to jedyna okazja. J. Białe jest najczystszym jeziorem w woj. Mazowieckim niedaleko Miałkówka i Lucienia. W okresie letnim trudno jest znaleźć miejsce nad tym jeziorem. Cisza i spokój. Ten piękny pomost do wyłącznego użytku przyszłego właściciela, super komfortowe warunki do wypoczynku i rekreacji. Działka ma ogromny potencjał do  wykorzystania prywatnego (wypoczynek) jak również komercyjnego - można wybudować nawet osrodek wypoczynkowy, organizować różne imprezy plenerowe (zloty), wynajmować jako pole namiotowe (bardzo dużo chętnych) lub poprostu samemu w spokoju wypoczywać, kąpać się, pływać lub łowić ryby. Sprzedaż wyłącznie w całości.
   
 

    11. WAWER - 4.500 M2

CENA - 1.650.000 ZŁ
 
Cicha spokojna okolica, w pobliżu zabudowania jednorodzinne (wille). W PZP działka pod zabudowę jednorodzinną - rezydencje. Na działce można postawić dwa budynki. Cisza, spokój.
 
  
 

    12. ul. LOTNIKÓW, OK. 700 M2 (możliwość większego terenu)

CENA - 6.000.000 ZŁ
 
Możliwość powiększenia o 250 m2 poprzez wykup w trybie bezprzetargowym od gminy dzierżawionego terenu przyległego i ustanowienie wieczystej dzierżawy. Razem ponad 900 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu z dostępem do ulicy. MPZP przewiduje możliwość wybudowania budynku do 7 kondygnacji naziemnych o współczynniku zabudowy 3 na cele: mieszkaniowe, biurowe, usługowe, handlowe, gastronomiczne, hotelarskie, usług medycznych lub nieuciążliwego rzemiosła lekkiego. 
 
 
 

    13. ZAKRĘT, 3.400 M2

CENA - 2.380.000 ZŁ
 
Działka budowlana, w gminie Wiązowna. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 121 na  28 m (długi bok działki przylega do ulicy Wąskiej), położona jest w odległości 500 m od przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Trakt Brzeski, 16 km od Centrum Warszawy w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działka posiada jednego właściciela, bez zadłużeń hipotecznych, prawnie uregulowana.
Teren płaski, oczyszczony ze zbędnych drzew i krzewów, nasłoneczniony, ogrodzony siatką, ma własny prąd, siłę, studnie głębinową. Istnieje możliwość podłączenia do linii gazowej (gaz w granicy działki), a także linii telefonicznej. Zakończenie inwestycji podłączenia wody
miejskiej planowane jest na koniec III kwartału 2011 roku. Właściciel posiada pozytywną decyzje w sprawie ustalenia warunków zabudowy dla trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz opinię dot. możliwości przyłączenia do elektroenergetycznej sieci dystrybucyjnej.
W dzielnicy działki są duże, tak więc sąsiedztwo pobliskich domów jest nieuciążliwe.
Dojazd do działki jest dogodny, ponieważ położona jest wzdłuż ulicy, co daje możliwość zabudowy szeregowej.
 

    14. WŁOCHY, 700 M2

CENA - 1.820.000 ZŁ
 
Działka blisko centrum z możliwością zabudowy np. dom (do 4 pięter). Działka położona ok. 50 m od ul. Ryżowej. zbliżona do kwadratu.
 
 

    15. JANKI - 1 HA

CENA - 4.700.000 ZŁ

Nieruchomość położona w Jankach o powierzchni 1 ha. Dojazd do trasy krajowej Warszawa-Kraków ulicą powiatową. Orientacyjne wymiary 50x200 m. Zgodnie ze "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Raszyn" działka znajduje się w obszarze o wiodącej funkcji usługowo-magazynowej.

   
 

    16. GRÓJEC, OKOLICA - OK. 5,6 HA

CENA - 2.100.000 ZŁ
 
DZIAŁKA inwestycyjna przy trasie S7. ZJAZD bezpośrednio z wiaduktu. Na działce znajduje się dom murowany 100 m2 oraz budynki gospodarcze o powierzchni 300 m2. Podwórko ogrodzone, studnia głębinowa. Teren przylega całą szerokością drogi (300m) asfaltowej. Idealne miejsce pod hale magazynowe, centrum logistyczne lub nieuciążliwą produkcję itp.Możliwość podziału na dwie mniejsze. Wymiary działki 300x250x220. 
 
 
 

    17. BIAŁOŁĘKA - 13.700 M2 - DLA DEWELOPERA - OKAZJA!!!

CENA - 5.200.000 ZŁ
 
- Rejon ulic Ruskowy Bród/Zdziarska.
- WYMIARY prostokąt o pow. 13 700 m2 ( szer. 37 m, dług. 380 m)
- Własność
Nieruchomość położona jest w gm. Białołęka. Ogólna wielkość działki wynosi 13 700 m2. Bezpośrednio przy działce poprowadzone są media (kanalizacja w przyszłym roku). Projekt przewiduje 36 segmentów o powierzchni 150 m2 w systemie czwórkowym. Są prawomocne warunki zabudowy. Jak będzie kanalizacja można będzie uzyskać warunki na zabudowę wielorodzinną do 12 m. 
W sąsiedztwie jest szkoła o profilu angielskim, przedszkole niepubliczne, przystanek autobusowy, ścieżka rowerowa na jezioro Zegrzyńskie (około 15km). Nowo budodowana szkoła podstawowa i gimnazjum znajduje się około 1 km przy ul. Olesin. Bliskość lasu jest dodatkowym atutem.  
  
 

    18. NADMA - 1,8 HA

CENA - 1.800.000 ZŁ
 
Działka przy granicy z Kobyłką. Na działce znajduje się dom jednorodzinny w stanie surowym z doprowadzoną energią elektryczną. Doskonała inwestycja.
 
      
 
 
    19. JANKI - 1 HA
 
CENA - 4.200.000 ZŁ

Działka budowlana położona w Jankach. Dojazd do tras krajowych Warszawa-Kraków i Warszawa-Katowice drogą powiatową. Orientacyjne wymiary 50x200 m (50 wzdłuż ulicy). Zgodnie ze "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Raszyn" działka leży w obszarze o wiodącej funkcji usługowo-magazynowej, jednakże dopuszczalna jest zabudowa mieszkaniowa.
Wodociąg i energia elektryczna w ulicy.

 
 
 
     20. LEONCIN - okolica - 3.27 HA
 
CENA - 22 zł/1 m2
możliwość zabudowy siedliskowej/mieszkalnej lub rekreacyjnej (np. dom,  rezydencja, hotel, dom opieki, restauracja, SPA, ośrodek hippiczny), atrakcyjna, malownicza lokalizacja, ok. 40 km od Centrum Warszawy, położone w cichej okolicy zielonych płuc Warszawy - w otulinie Puszczy Kampinoskiej (poza strefą ochrony Natura 2000 i terenami zalewowymi Wisły), w Gminie Leoncin (2 km od Leoncina), z bezpośrednim dostępem do drogi krajowe nr 575,  doskonały dojazd z Warszawy asfaltową drogą krajową nr 575,  przy działkach jest transformator, blisko przystanek PKS i sklep, kształt działek prostokątny, powierzchnia płaska, częściowo zadrzewiona. Łącznie - 32.700 m2 (jedna 5.700 m2, druga 27.000 m2 podzielona na 7 działek po 3.850 m2)
 
 
 
     21. ŁOMIANKI - OKOLICA - NIECAŁE 20 HA
 
CENA - 19.500.000 ZŁ NETTO
 
Teren bardzo atrakcyjny i zasługuje na nazwę „ Małe Mazury Pod Warszawą”.Ze względu na lokalizację terenu (W-wa – lotnisko Modlin), położenie w otulinie parku krajobrazowego „Lasy Chotomowskie”, bliskość klubu golfowego w Rajszewie), można w tym miejscu wybudować np. :
- osiedle domów jednorodzinnych
- osiedle rezydencji
- hotel z częścią rekreacyjno – sportową
- osiedle/dom spokojnej starości
- nieuciążliwy obiekt świadczący usługi lecznicze medycyny konwencjonalnej i/lub alternatywnej
Ewentualnie możliwe jest łączenie w/w wariantów w różnych konfiguracjach.
Teren inwestycyjny : 12,4 ha gruntu, 0,6 ha las (pod zabudowę), 5,2 ha jezioro
 
   
 
 
     22. MARKI - OK. 4.500 M2 POD BUDOWĘ MINI OSIEDLA
 
CENA - 1.900.000 zł

Do sprzedania jako działka lub jako teren z przygotowanym projektem budowy w Markach. Bezpośrednie sąsiedztwo ładnego osiedla mieszkaniowego, niedaleko Makro i Centrum handlowe M1. Przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowo-uslugowej, przygotowany projekt niedużego osiedla mieszkaniowego 15 domków w zabudowie szeregowej plus budynek
pod działalność handlowo-gospodarczą. Ważne-aktualne pozwolenie na budowę.

 
 
 
    23. SŁOMCZYN - 2,2 HA K. GIEŁDY SAMOCHODOWEJ
 
CENA - 1.600.000 ZŁ

grunt o pow.22000m2 40 km.od Warszawy przy krajowej 50 na trasie Grójec-Góra Kalwaria blisko Giełdy Samochodowej. Są tam dwa ujęcia wody, światło, gaz. Jest pozwolenie na budowę stacji paliw i hotelu/domu biesiadnego  z częścią hotelową, bar,  restauracja, sala weselna na 350 osób, sala konferencyjna, zezwolenia na wjazdy, projekt budowy, zagospodarowany teren, zgodnie z wymogami unijnymi.

 
 
    24. SOCHACZEW - OKOLICA - 9.000 M2
 
CENA - 950.000 zł

działka inwestycyjna przy trasie e30 z bezpośrednim wjazdem w pow. sochaczewskim o pow. 0,9Ha (z możliwością powiększenia). Aktualne WZ z 2012 roku. Działka inwestycyjna z przeznaczeniem na usługi. Nie ma żadnych zabudowań na działce, w okolicy hotel i stacja benzynowa, sąsiednie działki są puste, również pod tego typu zabudowę (możliwość powiększenia nawet do 10Ha). W decyzji o Warunkach Zabudowy napisane jest, że można zabudować działkę obiektem handlowym oraz myjnią samochodową.  Działka posiada bezpośredni z międzynarodowej trasy e30 (asfaltowy, udokumentowany, legalny).

 

 
     25. ŻABIA WOLA - OKOLICA - OK. 20 HA
 
CENA - 4.100.000 ZŁ

Powierzchnia niecałe 20 ha. Nieruchomość położona w gminie Żabia Wola, nad rzeką. Teren rozciąga się na długości ok. 760 m, posiada kształt wieloboku. W centralnej części nieruchomości znajduje się zbiornik wodny. Południowa część jest zagospodarowana- zabudowana budynkami dawnego ośrodka wypoczynkowego w tym: budynek stołówki, budynek mieszkalny, hotel, domki campingowe - 20 szt., garaże, budynek sanitarny. Dojazd od Warszawy bardzo dobry - drogą ekspresową.

      
 
 
      26. MIŃSK MAZ. OKOLICA - 1 HA - M.IN. POD MARKET, STACJĘ PALIW ITP.
 
CENA - 2.100.000 zł

Nieruchomość gruntowa około 10 tys. m2 z możliwością powiększenia do 30tys. m2 Działka około 1 km od granicy miasta, położona bezpośrednio przy drodze krajowej. Zjazd bezpośrednio z drogi. Działka ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny budowlane pod działalność handlową, usługową, produkcję z dopuszczeniem mieszkaniówki. Pusta bez zadrzewienia idealna pod Supermarket, Stację benzynową, magazyn lub osiedle. Bardzo blisko duże osiedla mieszkaniowe. Bardzo dobra komunikacja. Szerokość wzdłuż drogi krajowej około 100m.

 
 
     27. PŁOCK - OKOLICA - PONAD 4 HA BEZPOŚREDNIO PRZY TRASIE!
 
CENA - 4.400.000 ZŁ
 
Doskonała lokalizacja. Istniejue możliwość kupna części gruntu. Brak planu zagospodarowania jedynie studium zagospodarowania i przeznaczone są pod działalność przemysłowo-handlową. 
 
 
 
      28. WĘGRÓW - 3 HA
 
CENA - 780.000 ZŁ
 
Ok. 3 ha z warunkami zabudowy na; pensjonat, hotel, osiedle mieszkaniowe. Media. Dojazd asfaltowy. Węgrów/Starawieś, gmina Liw, przy trasie krajowej, blisko Pałacu Radziwiłłów i centrum szkoleniowego NBP.
 
    
 
 
    29. RAJSZEW, UL. MODLIŃSKA - 8.000 M2
 
CENA - 2.240.000 ZŁ
 
Teren doskonale zlokalizowany w stosunku do powstalego Lotniska Modlin, a takze pol golfowych, polozonych w Jablonnie-Rajszewie. Dzialka uslugowo-mieszkaniowa, bezpośrednio przy ul. Modlinskiej. Nadaje sie np. na duzy markiet, pensjonat, hotel - SPA, salon samochodowy, jak i inne uslugi z mozliwoscia zabudowy mieszkaniowej. Dzialke mozna podzielic na mniejsze dzialki, na ktorych moze powstac zabudowa mieszkaniowo-uslugowa, istnieje rowniez mozliwosc dokonania zakupu polowy dzialki.
 
 
     30. BIAŁOŁĘKA - OK. 2 HA POD OSIEDLE
 
CENA - 13.000.000 ZŁ

Działka posiada prawomocne warunki zabudowy dla inwestycji - budowie osiedla mieszkaniowego w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej z garażami w bryle budynku (18 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to jest 9 tzw. bliźniaków) i niskiej zabudowy wielorodzinnej z garażem podziemnym wraz z pawilonem handlowym, placem zabaw, zielenią towarzyszącą, parkingami oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, przyłączami do budynków i zagospodarowaniem terenu. Media - gaz ziemny, energia elektryczna, miejska sieć wodociągów, trwa inwestycja budowy sieci kanalizacyjnej

 
 
      31. RADZIEJOWICE - 18.500 M2 LUB CZĘŚĆ
 
CENA - 420.000 ZŁ 

Działka rolna w gminie Radziejowice. Działka prostokąt, krótszym bokiem przylega do drogi asfaltowej Hamernia-Mszczonów, z tyłu działki przebiega rzeczka, strumyk - możliwość wykopania stawu, teren suchy, porośnięty młodymi brzozami i świerkami. Wokół działki nowe siedziby, domy i działki budowlane z nowych podziałów. Za rzeczką - strumykiem możliwość dokupienia siedliska 3.000 m2 o takiej samej szerokości i około 80 m długości, prąd. Z prawej i z lewej strony siedliska las, w siedlisku studnia z czystą wodą. Możliwość podłączenia do wodociągu. Niedaleko od działki zalew Hamernia - 800 m, kąpieliska, ryby, przedszkole i sklepy oraz rezerwat Radziejowski z pięknym zespołem pałacowo- parkowym. W planie zagospodarowania przestrzennego strefa rolna z możliwością podziału na działki siedliskowe min. 3.000 m2. Istnieje możliwość zmiany na strefę mieszkaniową tak jak tereny sąsiednie, co da podział na działki budowlane min.1000m2. Urząd gminy przewidział taką możliwość. Do Radziejowic i trasy katowickiej 2 km, w Radziejowicach szkoły, sklepy, banki, urzędy. Do Mszczonowa 2,5 km, bezpośrednio z działki drogą asfaltową w Mszczonowie spa, basen, urzędy, banki, sklepy, szkoły oraz różne firmy. Do Grodziska Maz. około 12 km a tam autostrada Warszawa -Berlin, również kolejka WKD i PKP koleje Mazowieckie, które w 30 min dowiozą do stolicy. Do Żyrardowa około 7 km.


 
 
    32. MOKOTÓW - OK. 1.500 M2 - POD ZABUDOWĘ BIUROWĄ
 
CENA - 4.500.000 ZŁ
 
Lokalizacja biurowca zapewnia szybki dostęp do międzynarodowego portu lotniczego oraz sieci transportu miejskiego. Okolica ta jest niezwykle modna wśród rozwijających się firm, poszukujących nowoczesnych przestrzeni biurowych. ok. 4.000 m2 powierzchni biurowej, 9 kondygnacji, a także garaż podziemny - 26 miejsc oraz parking zewnętrzny - 11 miejsc. Możliwość kupna z projektem, wówczas cena będzie wynosić - 5 mln zł. 
 
 
 
   33. OCHOTA - REJON UL. KOROTYŃSKIEGO - ZABUDOWA WIELORODZINNA
 
CENA - 2.300.000 ZŁ

Działka z Warunkami Zabudowy, użytkowanie wieczyste, powierzchnia ok. 1.250 m2, powierzchnia PUM 2055 m2

 
 
    34. WYŚCIGI - OKOLICA UL. RZYMOWSKIEGO - ZABUDOWA WIELORODZINNA
 
CENA - 2.400.000 ZŁ
 
Działka z Pozwoleniem na budowę, powierzchnia PUM 1.750 m2.
 
 
 
   35. OSTROBRAMSKA - OKOLICA - 1,5 HA
 
CENA - 45.000.000 ZŁ
 
Jest Plan Zagospodarowania. Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe - wielorodzinne, max. intensywność zabudowy na działce budowlanej – 6,5, max. powierzchnia zabudowy na działce budowlanej – 70%, max. wysokość zabudowy – 30 m, nie więcej niż 9 kondygnacji, minimalna wyskość zabudowy 4 kondygnacje, w strefie dopuszczalnej lokalizacji dominanty wysokościowej – wys. max. 85 m, wysokość elewacji frontowej od strony ulic publicznych – od 17 do 30 m – nie dotyczyy strefy dopuszczalnej dominanty wysokościowej, minimalna powierzchnia biologicznie czynna – 25%, szacunkowa powierzchnia użytkowo-mieszkalna – 45.000 m2 PUM
 

 
 
    36. BEMOWO - OK. 5.000 M2
 
CENA - 10.350.000 ZŁ
 
Powierzchnia zabudowy – ok. 1.800 m2, powierzchnia użytkowa mieszkań i usług łącznie – ok. 9.000 m2, liczba kondygnacji – VI-VIII, zwyżka do IX kondygnacji, max. wysokość budynku – 27 m (zwyżka punktowa 30 m), wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy – max. ok. 0,4, powierzchnia biologicznie czynna – min. 25%. Niedługo będzie pozwolenie na budowę
 

 
 
   37. PRAGA-PÓŁNOC - OKOLICA ZOO - OK. 1 HA
 
CENA - 15.000.000 zł
 
Doskonała lokalizacja. Zabudowa biurowa, ok. 25.000 m2 PUB, ok. 260 miejsc parkingowych.
 
  
 
 
 
   38. OKOLICA UL. STRYJEŃSKICH - OK. 2.500 M2 - WIELORODZINNE
 
CENA - 6.600.000 ZŁ
 
Doskonała lokalizacja, ok. 4.400 m2 PUM, zabudowa do 4,5 kondygnacji, pełna infrastruktura techniczna.
 
 
 
 
   39. OŻARÓW MAZOWIECKI - OK. 2,2 HA PRZY TRASIE
 
CENA - 7.700.000 ZŁ

Teren inwestycyjny w Ożarowie Mazowieckim (miasto ok. 8500 mieszkańców, gmina - 20500 mieszkańców; sąsiadujące miasta: Pruszków, Babice, Warszawa, Piastów) bezpośrednio przy trasie wylotowej z Warszawy na Poznań (ul. Poznańska) - droga krajowa nr 2 (europejska E30). Odległość od Warszawy 5-6km, od samego centrum ok. 15km.  Szerokość działki 120m przy trasie, 194-176 w głąb; kształt trapez (prawie prostokąt). Posiada trzy wjazdy, w tym dwa bezpośrednio z trasy oraz boczną asfaltową drogę - jest to tzw. działka narożna.  Na działce wszystkie media oprócz kanalizacji (będzie poprowadzona w przyszłości) - jest szambo.  Działka leży na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, która rok rocznie otrzymuje nagrodę Gmina Roku za m.in. stwarzanie wyśmienitych warunków rozwoju dla inwestorów oraz rozwijanie lokalnej infrastruktury – na terenie gminy istnieje zabudowa centrów logistycznych i magazynowych największych firm polskich i europejskich. Ożarów jest bardzo prężnie rozwijającym się miastem  - na jego terenie przebiega nowo budowana obwodnica Warszawy (trasa szybkiego ruchu S8), budowane są kolejne osiedla, dużym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy - najbliższe dzielnice - Wola, Ursus, Włochy, Bemowo.

 
 

   40. NOWY DWÓR MAZOWIECKI -7,3 HA

 
CENA - 14.600.000 ZŁ
 
Nowy Dwór Mazowiecki – ul. Warszawska (narożnik) działka niezabudowana przy wjeździe do Miasta. Doskonała lokalizacja, również pod market. Na działce wykonano badania geotechniczne określające możliwości zabudowy.
 
 
 

    41. PIASECZNO - OKOLICA - OK. 30 HA

 
CENA - 12.000.000 ZŁ
 
Działka w okolicy Piaseczna. 30,55 ha w tym:

  - 3 stawy hodowlane dla ryb słodkowodnych - 18,56 ha;

  - las - 9,500 m2

Nieruchomość położona, bezpośrednio przy szosie, 3km od Piaseczna w kierunku Zalesia Dolnego.

    
 
 

      42. MIŃSK MAZOWIECKI - OKOLICA - 1 HA DO 3 HA -M.IN. POD MARKET

 CENA - 200 zł/1 m2
 
nieruchomość gruntowa o powierzchni około 10 tys. m2 z możliwością powiększenia do 30 tys. m2 Działka znajduje się w około 1 km od granicy miasta Mińsk Mazowiecki położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr.2 Zjazd bezpośrednio z drogi. Działka ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny budowlane pod działalność handlową, usługową, produkcję z dopuszczeniem mieszkaniówki. Pusta bez zadrzewienia idealna pod Supermarket, Stację benzynową, magazyn, hotel lub osiedle. Bardzo blisko duże osiedla mieszkaniowe. Bardzo dobra komunikacja. Szerokość od drogi krajowej około 100 m.
 
 

      43. OKĘCIE, AL. KRAKOWSKA 1-2 HA - M.IN. POD MARKET

CENA - 

Do sprzedania działka inwestycyjną o powierzchni 11 000 m (z możliwością powiększenia o 6500 m) położoną w Warszawie przy Al. Krakowskiej( trasa S 2 Warszawa Kraków- Katowice). Doskonała lokalizacja - wjazd na teren bezpośrednio z Al. Krakowskiej! Działka jest położona naprzeciwko marketów. Doskonała komunikacja- obok zjazdu z nowo budowanej południowej obwodnicy Warszawy, która ma zostać oddana do użytku w maju 2013 r.   W pobliżu Lotnisko im F. Chopina - Okęcie? W studium zagospodarowania teren przeznaczony pod inwestycje handlowe, usługowe, magazynowe, produkcyjne, hotelowe, parki technologiczne składy cargo, składy celne itp. Idealna nieruchomość pod market, centrum handlowe, biurowiec, hotel, stacje benzynową, centrum konferencyjne, salon samochodowy, skład itp.  Z uwagi na lokalizację działka jest też bardzo dobrym miejscem dla zaplecza komunikacji, logistyki i biznesu.  Powierzchnia zabudowy ok. 50 %, max wysokość ok. 18 m (IV kondygnacje naziemne). Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania.  Media: działka uzbrojona, posiada wszystkie media (woda, prąd gaz, kanalizacja, linie Tel.) możliwy pobór dużej mocy gazu i energii elektrycznej. Nieograniczony dojazd ciężkiego transportu .

 

 
 

     44. HALINÓW - OKOLICA - 5.000 M2 - 11.000 M2

CENA -  2.280.000 ZŁ
CENA -  5.000.000 ZŁ

5000-11000m2 przy bardzo ruchliwej trasie nr 2. 7km od granic W-wy. Na działce znajdują się gaz, woda, prąd, telefon. Przeznaczenie przemysłowo-usługowo-mieszkaniowe. Nieruchomość ma wymiary 50m (ewentualnie 100m)szerokości i 100m długości. Znajduje się w miejscowości Brzeziny, gmina Halinów. 500m od planowanego węzła "Konik Stary" autostrady A2 i 2km od planowanego Centrum Handlowego. W przypadku nabycia 100mx100m istnieją dwa wyjazdy na trasę.

 
 
 
 

     45. LEGIONOWO - OKOLICA - 3.600 M2

CENA - 2.700.000 ZŁ
 
atrakcyjne miejsce pod Hotel, Stację Paliw, Pawilon Handlowy, Budynek Mieszkalny, Zakład Produkcyjny lub na każde dowolne przeznaczenie. Działka do wykorzystania w dowolnym celu inwestycyjnym i możliwością prowadzenia każdej działalności, atrakcyjnie i korzystnie położona przy węźle komunikacyjnym we wszystkich kierunkach z bezpośrednimi wjazdami z głównych ulic asfaltowych, bezpośrednio przy granicy Warszawy. Do ewentualnego wykorzystania nowy budynek biurowo-warsztatowy o pow. 190 m2 z węzłem sanitarnym.
 
 
 
 
 

    46. NOWE MIASTO NAD PILICĄ - OKOLICA - 12.500 M2 NA DZ. 22.000 M2

CENA - 3.999.000 ZŁ

kompleks budynków składający się z dwóch biurowców o łącznej powierzchni 3600 m2 i dwóch hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni 8500 m2. Cały kompleks głównych budynków ma powierzchnię prawie 12500 m2 i znajduje się na działce ogrodzonej o powierzchni 22000 m2. Ok. 80 km od Warszawy. Doskonały na: obiekt szkoleniowo-konferencyjny, hotel i inne.

     
 
 

      47. WARSZAWA - URSYNÓW - OKOLICA PUŁAWSKIEJ I POLECZKI (WZ)

CENA - 12.500.000 NETTO

Działka budowlana o pow. ponad 12.250 m2. Wymiary działki: 215 m x 58 m. Działka niezabudowana, teren płaski, niezalesiony. Możliwość przyłączenia następujących mediów: gaz, energia elektryczna, kanalizacja.  Możliwość wybudowania 47 segmentów, p.u.m.  ponad 12 000m2 lub wg nowego planu, który jeszcze nie wszedł w życie – biurowca.

 
  
 
 

      48. GM. ZAWIDZ, OKOLICA - PONAD 9.000 M2, TRASA - POD STACJĘ PALIW

CENA - 550.000 ZŁ

Nieruchomość mieści się w gm. Zawidz Kościelny, około 5 km od miasta Drobin. Na w/w działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy w 2008. Powyższa decyzja jest aktualna – bezterminowa. Działki posiadają wjazd i wyjazd na drogę krajową nr 10, Warszawa – Szczecin, w skrócie DK10. Droga ta jest bardzo ruchliwa najbliższa stacja paliw jest w Drobinie, ale po drugiej stronie DK10.  Co ważne, na działki można wjechać i wyjechać od strony W-wy i Szczecina, nie ma na jezdni linii ciągłej i zakazu skrętu.

  

 
 
 

      49. WOLA - OK. 1.500 M2 - POD WIELORODZINNE - PLAN

CENA - 5.000.000 ZŁ NETTO
 
Działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Plan. Bardzo dobra lokalizacja. Ok. 5.000 PUM-u/
 
 
 

      50. URSYNÓW - KEN - OKOLICA - PONAD 1 HA Z MOŻLIWOŚCIĄ DOKUPIENIA

CENA - 16.500.000 ZŁ NETTO
 
Tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z dopuszczeniem usług podstawowych; pełna infrastruktura techniczna, intensywność zabudowy max. – 1,5; pbc min. – 30%; max. wysokość zabudowy 10-15 m. Zainteresowanym doślemy więcej informacji.
 
 
 

      51. URSYNÓW - PILECKIEGO - OKOLICA - 1,5 HA - WZ

CENA - 27.000.000 ZŁ NETTO

Pod budownictwo wielorodzinne z usługami; teren niezabudowany; pełna infrastruktura techniczna; dopuszczalna pow. zabudowy – 35%; pbc min. 50%; inten. zabudowy ~ 2,1; do 6 kondygnacji;

 
 

      52. URSYNÓW - NOWOURSYNOWSKA - OKOLICA - PONAD 2,5 HA - PLAN

CENA - 25.000.000 ZŁ NETTO

zabudowa wielorodzinna niska i zabudowa jednorodzinna szeregowa; teren niezabudowany;media. Zainteresowanym doslemy więcej wiadomości.

 
 
 

      53. MOKOTÓW - OK. 1.000 M2

CENA - 5.000.000 ZŁ

Zabudowa mieszkaniowo-usługowa, teren niezabudowany, pełna infrastruktura techniczna. Dopuszczalna pow. zabudowy – 60%. Wysokość zabudowy: 4-11 kondygnacji. Zainteresowanym doślemy więcej informacji.

 
 

      54. URSYNÓW - OKOLICA POLONEZA - 1,5 HA

CENA - 8.400.000 ZŁ

Grunt Pod budownictwo wielorodzinne niskie, usługi. Teren niezabudowany, pełna infrastruktura techniczna. Dopuszczalna pow. zabudowy – 35%, wysokość – do 12 m. Zainteresowanym doślemy więcej informacji.

 
 

      55. MOKOTÓW - CZERNIAKOWSKA - OKOLICA - OK. 4.000 M2

CENA - 1.600 ZŁ/1 PUM + VAT
 
Grunt z pozwoleniem na budowę, dokonała lokalizacja. Zainteresowanym doślemy więcej informacji.
 
 
 

      56. JABŁONNA - OKOLICA UL. MODLIŃSKIEJ - 5.000 M2 - POD MARKET

CENA - 3.500.000 ZŁ
 
Doskonała lokalizacja, teren inwestycyjny, objęty miejscowym planem  zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę usługowo-handlową, dopuszcza się lokalizowanie usług handlu o powierzchni sprzedaży maksymalnie: 1500 m2, maksymalną wysokość zabudowy usługowej: 3 kondygnacje nadziemne: 12 m, media miejskie, dwa wjazdy na działkę, w najbliższym sąsiedztwie osiedle mieszkaniowe wielorodzinne, markety
 
 
 
 

      57. WARSZAWA -WOLA, UL. POŁCZYŃSKA - POD BIURA LUB MIESZKANIA - 8.700 M2

CENA - 16.000.000 ZŁ NETTO
 
Doskonała lokalizacja. Nieruchomość o powierzchni gruntu  ponad 8.700 m2.Koncepcja przyszłej inwestycji przewiduje przekształcenie i rozbudowę istniejącej nieruchomości w kompleks dwóch obiektów biurowych, połączonych wewnętrznym atrium.Planowana powierzchnia przeznaczona pod wynajem to łącznie około 20 000 m2 . Złożony wniosek o WZ pod zabudowę mieszkaniową.
 
    
 
 
 

      58. WARSZAWA - OCHOTA -  1.550 M2

CENA - 4.928.000 ZŁ

Działka pod zabudowę położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - róg ul. Szczęśliwickiej i Bitwy Warszawskiej 1920r. Na działce znajdują się wszystkie media. Działka przylega bezpośrednio do ul. Sczęśliwickiej od której jest również wjazd. Na działce znajduje się budynek murowany, parterowy o pow.220m.kw, który można rozebrać. Dodatkowo przyznana, w myśl roszczeń, działka przyległa do w/w o pow.660 m.kw, której zwrot ma nastąpić w niedalekiej przyszłości.