WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 

  1. ZAKOPANE - DOM/PENSJONAT 240 M2 - MOŻLIWOŚĆ ZNACZNEJ ROZBUDOWY!
CENA - 1.800.000 ZŁ
 
Dom 240 m2 z działką 840 m2 w Zakopanem.
 
Przeznaczenie MPZP:   
Istnieje możliwość rozbudowy istniejącego budynku do postaci pensjonatu ok. 25 pokoi lub małego apartamentowca 7-10 apartamentów. Powierzchnia działki daje możliwość uzyskania 520 m2 PUM. Odpowiednie zabiegi administracyjne i architektoniczne pozwolą na zwiększenie tego wskaźnika. Zabudowa do wysokości 14 m.

Pow. działki:         840 m2 (25,5 m x 35,5 m)
Forma własności:   Własność hipoteczna           
Właściciel:            Osoba fizyczna

Opis:   
Na działce stoi dom o powierzchni użytkowej 240 m2, o powierzchnia zabudowy 10m x 9m, w skład czego wchodzą:
- użytkowe wysokie przyziemie (kuchnia, łazienka, korytarz, kotłownia, garaż)
- parter (3 pokoje o pow. 14 m2; 14,5 m2; 13 m2; hol; 2 łazienki; klatka schodowa)
- I piętro (4 x pokoje, 2 łazienki, aneks kuchenny)
- strych do adaptacji (możliwość uzyskania trzech pokoi z łazienkami).
Budynek posiada długie widokowe balkony (niepowtarzalny widok na Giewont i całego Śpiącego Rycerza). Okna na I i II piętrze PCV (nowe),  w przyziemiu drewniane (przewidziana wymiana w roku bieżącym).
Instalacje w budynku:
- elektryczna,
- wodna (wodociąg miejski oraz ujęcie własne – dwie studnie na terenie posesji)
- kanalizacyjna (miejska),
- instalacja CO + CUW z trzema źródłami zasilania (piec węglowy, piec na olej opałowy z dodatkowym uzbrojeniem w grzałki elektryczne).
Dom pokryty jest blachą.
Budynek przynosi całoroczne dochody z najmu, niezaadaptowane poddasze daje dodatkowe możliwości. Położenie domu w środkowej części działki daje bardzo duże możliwości w związku z ewentualną przebudową.
W cenę sprzedaży wliczone jest pełne umeblowanie (w większości nowe) wynajmowanej części domu.
Uzbrojenie terenu:     Wszystkie media.
Okolica:    
Działka pięknie usytuowana. Z tarasu rozciąga się widok na Giewont. Jednym bokiem działka graniczy z lasem, 300 m do wyciągu i parku krajobrazowego, 2500 m do Krupówek, 500 m od Sanktuarium Maryjnego M. B. Fatimskiej, 400 m do supermarketu, w odległości 500m karczmy i restauracje.
   
Duże możliwości z adaptacją i rozbudową obiektu. Na miejscu sprawdzony i uznany architekt. Liczne kontakty w administracji publicznej i branży budowlanej przydatne przy realizacji inwestycji oraz zaprzyjaźniona firma mogąca zająć się zarządzaniem i administrowaniem obiektu.
 

 

    2. ZAKOPANE, 320 M2, DZIAŁKA - 800 M2

CENA - 4.580.000 ZŁ
 
Prestiżowa, regionalna willa, położona w najpiękniejszej części Zakopanego z ujmującym widokiem na Tatry. Wszystkie media włącznie z kanalizacją miejską. Eleganckie wille w sąsiedztwie. Cicha, spokojna okolica. Dom zaprojektowany przez znanego zakopiańskiego architekta, ujmuje swym wyjątkowym stylem łączącym tradycję z awangardowością, zaznaczając swoiste elementy artystycznego kunsztu. Zbudowany w technologii mieszanej - kamień, cegła, drewno płazowe i dach kryty tradycyjnym zakopiańskim gontem tworzy unikatowy klimat tego miejsca.
     

     3. STAN SUROWY, OKOLICE KRAKOWA!

CENA- 950.000 ZŁ
 
gmina Zielonki (15 km od centrum Krakowa). Powierzchnia działki: 43 ary, 22,5 m szerokości
Ukształtowanie działki: stok południowy. Dom: wolnostojący, dwupiętrowy, stan surowy, dach skośny, piwnice, garaż, pokrycie dachowe: blacha. Powierzchnia użytkowa: 121 m
Powierzchnia całkowita: 217 m. Dodatkowe: możliwość podziału na mniejsze działki; duże możliwości adaptacji pomieszczeń; dojazd do posesji z drogi publicznej; dojazd MPK
Dom o dużej powierzchni użytkowej oraz przestronnych i jasnych pomieszczeniach. Poddasze również użytkowe istnieje możliwość podziału pomieszczeń. Budynek wykonany z cegieł MAX, sprawna i drożna wentylacja, pokrycie dachowe wykonane z blachy nierdzewnej. Ponadto dwa balkony z przodu i z tyłu domu. Dodatkowo dom posiada garaż oraz całkowite podpiwniczenie. Brak oznak występowania wilgoci. Teren całej nieruchomości to lekko opadający stok południowy, dzięki czemu przez większą część dnia jest naturalnie naświetlony. Działka położona jest przy mało ruchliwej drodze publicznej. Działka uzbrojona w media : prąd, woda, gaz, kanalizacja, siec telefoniczna. Możliwość podziału działki na mniejsze. W okolicach nieruchomości nie znajduje się żaden zbiornik wodny, przez co nie jest ona narażona na podtopienia. Miejscowość położona na terenie jury krakowsko-częstochowskiej, przy drodze krajowej prowadzącej m.in. do Ojcowa. Czas dojazdu z działki do centrum Krakowa to ok. 15 minut samochodem. Do miejscowości dojeżdża również autobus MPK
WAŻNE!
- MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA MNIEJSZE DZIAŁKI
- MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: JEDNORODZINNEJ, BLIŹNIACZEJ, SZEREGOWEJ wg aktualnego planu zagospodarowania gminy
 
 
 
     4. ZABYTKOWA BACÓWKA, DZIAŁKA - OK. 3,65 HA
 
CENA - 575.000 ZŁ
 
Działka zlokalizowana jest na obszarze leśnym masywu Turbacza w Gorcach. Kształt nieregularny przypominający trójkąt na nasłonecznionym stoku. Składa się z trzech polan poprzecinanych lasem. Las charakteryzuje się gęstym zalesieniem. Rośnie w nim jodła, buk i świerk. Z działki rozpościerają się piękne widoki co dodaje jej atrakcyjności. Przez całą długość terenu przepływa górski, rwący potok. Ze względu na swą charakterystykę miejsce nadaje się pod gospodarstwo leśne (hodowla danieli, pstrągów). Las obfituje w dziką zwierzynę co jest atrakcyjne dla fanatyków polowań. Miejsce ciche z dala od sąsiadów. Najbliższa linia energetyczna oraz telefoniczna 700 metrów dojazd samochodem terenowym około 200 metrów od drogi bitej. BACÓWKA -Unikatowy relikt dawnej zabudowy polaniarskiej. Baza partyzancka z lat 1944 i 1946. Zainteresowanym doślemy więcej informacji.
 
    
 
 

      5. ZAKOPANE - DWA DOMY PO 230 M2 - STAN DEWELOPERSKI

CENA -  2.600.000 ZŁ - Z DZIAŁKĄ 800 M2
CENA -  2.950.000 ZŁ - Z DZIAŁKĄ 1.100 M2
 
Dwa domy w budowie, cena obejmuje stan deweloperski