WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A

Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 

    1. HRUBIESZÓW, 3.000 M2 PRZY DZIAŁAJĄCYM MARKECIE

CENA -1.290.000 NETTO
 
Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni niecałe 3.000 m2 tworzących w przybliżeniu prostokąt 31 x 96.:
1. o pow. 1982 m2 (własnośc) zabudowana budynkami biurowo magazynowymi oraz zabudowaną z trzech stron wiatą o pow. 800 m2.
2. o pow. 934 m2 (wiecz. użytk.) niezabudowana 
3. o pow. 49 m2 (wiecz. użytk.) niezabudowana
W planie zagospodarowania ten obszar przeznaczony jest dla zabudowy usługowo-handlowej i produkcyjnej. Obecnie w obszarze sąsiadującym w promieniu 300 m funkcjonuje kilka obiektów handlowych. Bezpośrednio do boku naszej nieruchomości przylega market. Nieruchomość na której jest ww market posiada wobec nas służebność przechodu i przejazdu wzdłuż całej granicy działki na szerokości 6m.Nieruchomośc uzbrojona jest w podstawowe media (woda kanalizacja sanitarna i deszczowa, prąd, telefon, gaz w granicy nie doprowadzony). Doskonała lokalizacja!
Można zakupic sąsiadującą działkę o pow. ok. 730 m2 oraz prawdopodobnie obszar przylegający do dłuzszego boku z przeciwnej strony niż market o pow. 4300 m2. Całość stanowiłaby pow. ok. 8.000 m2
 
 

    2. LUBLIN, PONAD 7.300 M2

CENA - 1.300.000 zł
 
Nieruchomość rolna, która z aktualnego Wypisu MPZP jest oznaczona jako tereny rolne oraz Y3-Strefa podmiejska. Działka będzie mieć inny status w roku 2012, ponieważ Miasto Lublin jest w trakcie przeprowadzania zmiany Studium a co za tym idzie zostanie zmieniony plan zagospodarowania przestrzennego obszaru gdzie znajduje się nieruchomość. Ziemia znajduje się w granicach miasta Lublin i będzie można tam budować domy. Działka zostanie podzielona na 6 mniejszych, każda po około 1.218 m2 lub sprzedaż całości. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicy ul. Nałęczowskiej.
    
 
 

    3. NAŁĘCZÓW - OKOLICA - 1,25 HA

CENA - 320.000 ZŁ
 
Działka z wodą, prądem, siłą i telefonem o wielkości 1,25 ha. Jest to bardzo ładna działka nad stawem i rzeczką z jednej strony, a z drugiej strony przy głównej trasie Warszawa - Lublin o szerokości 60 mb. W niedalekiej przyszłości ma tu powstać obwodnica. Działka leży na wzniesieniu 11 km od Nałęczowa i 150 km od Warszawy. W pobliżu ścieżka dydaktyczna.


    4. LUBLIN - 7.700 M2

CENA - 2.000.000 ZŁ
 
Działka obecnie rolna, w oczekiwaniu na Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd od ul. Świętochowskiego lub Abramowickiej drogą polną; blisko las. Działka
znakomita jako inwestycja.
 
  
 
 
 
      5. ZAMOŚĆ - OK. 4.650 M2 POD MARKET
 
CENA - 1.900.000 zł

Doskonałe miejsce pod market, w planie zagospodarowania usługi i handel -działka o pow. ok. 4.650 m2 szer. 40 m, wszystkie media, pod zabudowę handlową, doskonała lokalizacja pod market. Działka może być z zezwoleniem na budowę obiektu do 2.000m2. Przy skrzyżowaniu ulic, z połączeniem do obwodnicy Zamościa prowadzącej do dwóch przejść granicznych z Ukrainą.

 
 

      6. CHEŁM - OKOLICA - 7.000 M2 I WIĘCEJ

CENA -  280.000 ZŁ

Działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 12, na trasie Chełm - Lublin w Stołpiu oddalonym o 10 km od miasta Chełm. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego uwzględnia zabudowę min. pod stację paliw, składy, magazyny, obiekty handlowe, hotelarskie itp. Powierzchnia 70 arów z możliwością do 2 ha. Bardzo atrakcyjna cena  

 
 

      7. DOBRYŃ DUŻY - OK. 6,3 HA

CENA - 2.000.000 ZŁ
 
Teren inwestycyjny połoony jest przy drodze krajowej nr 68 – prowadzacej do przejscia granicznego w Kukurykach. W odległosci ok. 1,5 km od terenu
inwestycyjnego znajduje sie terminal przeładunkowy w Koroszczynie. Przejscie graniczne w Kukurykach znajduje sie w odległosci około 8,5 km od przedmiotowego terenu inwestycyjnego. W odległosci około 3,0 km od terenu zlokalizowane jest skrzyżowanie drogi krajowej nr 68 z DK 2. Przejscie graniczne w Terespolu znajduje sie w odległosci około 17,0 km. Proponowany teren inwestycyjny połoony jest bezposrednio przy drodze krajowej nr 68 – droga asfaltowa, jednojezdniowa, dwukierunkowa. Dla terenu inwestycyjnego wydana została decyzja Lubelskiego Urzedu Wojewódzkiego pozwalajaca na budowe zjazdu publicznego z drogi krajowej 68 na przedmiotowy teren. Dla przedmiotowego terenu inwestycyjnego wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla lokalizacji inwestycji p.n. Budowa zakładu obsługi samochodów ciearowych wraz z czescia biurowa i handlowo-magazynowa. Przedmiotowy teren przylega do obszaru na którym zaprojektowany został przebieg autostrady A2. Wg obecnego stanu planistycznego - czesc terenu o powierzchni ok. 1ha bedzie przeznaczona pod zjazd autostrady, który bedzie pierwszym zjazdem po stronie Polskiej umoliwiajacym właczenie sie do drogi krajowej nr 68. Na podstawie oficjalnych informacji na stronach GDDKiA lokalizacja wezła Dobryn została ju zatwierdzona.