WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy.  

   1. GRUDZIĄDZ - OKOLICA OK. 5.550 M2

CENA - 650.000 ZŁ
 
Siedlisko wiejskie nad jeziorem z dostępną linią brzegową z możliwością rozbudowy. Na działce znajduje się: dom mieszkalny ok. 260 m2 (stan developerski), 7 pokoi, dwie łazienki, kuchnia z aneksem .Na parterze również znajdują się 2 duże pomieszczenia do kuchni i aneksu przylega pomieszczenie kominkowe i miejsce na schody drewniane oraz komin do zaplanowanego kominka .Po drugiej stronie parteru domu znajdują się dwa połączone pomieszczenia, które mogą służyć jako salon jadalny i barek z widokiem na piękny zielony ogród. Na parterze domu znajduje się wydzielone pomieszczenie na kotłownię i pomieszczenie pomocnicze (spiżarnia dla kuchni). Na piętrze dodatkowo można korzystać z dużego zadaszonego tarasu, z którego rozciąga się widok na jezioro i dalszą okolicę. Po stronie zachodniej domu znajduje się obszerny balkon. Dom posiada własne ujęcie wody. Obok domu znajdują się dwa garaże z piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym oraz budynek socjalno- biurowo-mieszkalny o pow. 125 m2. Do budynku socjalnego przylega hala magazynowo-składowa o pow. 270 m2, ocieplona i ogrzewana. Siedlisko jest usytuowane bezpośrednio nad brzegiem jeziora i znajduje się w odległości 14 km od miasta Grudziądz i ma połączenie z obwodnicą prowadząca do autostrady A1, która prowadzi w kierunku na Łódź i Gdańsk. Do posesji przylega działka budowlana o pow. 10.000 m2, która została wyceniona przez biegłego sądowego na sumę : 188.000 zł. Działka ta posiada skłon południowy co zapewnia nasłonecznienie jej przez cały dzień. Zostały wydane warunki zabudowy, które zezwalają na komercyjną budowę bazy hotelowej o pow. 800 m2 albo 5 budynków mieszkalnych o pow. do 200 m2 każdy.
 
 

   2. LUBICZ - OK. 4 HA POD STACJĘ PALIW

CENA - 175-190 zł/1 m2
 
Cena sprzedaży nieruchomości: do 1 ha – 190,-zł, przy zakupie całej nieruchomości  cena wynosi 175,-zł/m2. Teren bezpośrednio przy drodze krajowej nr.”10”, jest to centrum miejscowości Lubicz, która jest siedzibą gminy. Niedaleko oferowanego terenu jest market, ok. 1 km wjazd na największy węzeł autostradowy autostrady A1, ok. 3 km od granic Torunia. Gmina Lubicz  należy do jednych z bogatszych gmin w regionie. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przyjazny dla budownictwa mieszkaniowego oraz inwestycyjnego powoduje duży napływ ludności oraz zainteresowanie inwestorów. Gmina jest zgazyfikowana, ma własną oczyszczalnię ścieków oraz własne ujęcie wody. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Działka przeznaczona jest pod budownictwo komercyjne związane z obsługą drogi tj. stacje paliw, handel, zespoły gastronomiczno-handlowe, hotele, motele, handel,   ewentualnie niewielki zespół produkcyjny (nieuciążliwy), urządzenia rekreacyjne itp. Istnieje możliwość sprzedaży całości lub części gruntu.
 
 
 

    3. BORY TUCHOLSKIE - PONAD. 8 HA

CENA - 730.000 zł
 
Dzialka rolno-lesna o powierzchni 6.97 ha oraz dzialka rolna o powierzchni 1.15 ha pow. łączna to 8, 12 ha. Dzialka o powierzchni 1.15 przeznaczona pod zabudowe, wydane wszystkie pozwolenia oraz warunki, media - prad, woda na dzialce, mozliwosc podlaczenia kanalizacji.wlasny wjazd z glownej drogi asfaltowej po swej prawej stronie graniczy poprzez strumien z dzialkami budowlanymi. Po lewej zas stronie graniczy z lasem, ktory wchodzi w sklad dzialki (3.41 ha - las, 3.51 ha - rola).
 
 
 

    4. BYDGOSZCZ - OKOLICA - 1,65 HA

CENA - 2.400.000 ZŁ
 
Piękny teren 1,65 ha przez który będzie przechodzić droga szybkiego ruchu S5, wykup gruntu nastąpi w 2011/12 roku (zabrane będzie ok. 5.000 m2). Przez działkę poprowadzona będzie dojazdówka do osiedla - więc zupełnie zmieni się otoczenie terenu. Idealny teren pod budowę hali, zajazdu, stacji paliw. Bezpośredni widok z autostrady 50 m. naprawdę piękny teren z dojazdem asfaltowym . Tereny przy wylotówkach Bydgoszczy są na poziomie 350 zł. Możliwość wejścia w spółkę
 
 
    5. BORY TUCHOLSKIE - DZIAŁKA PONAD 8 HA
 
CENA - 750.000 zł
 
Dzialka rolno-lesna o pow. ok .7 ha oraz dzialka rolna o pow. 1.15 ha, laczna pow. 8,12 ha. Dzialka o pow. 1.15 ha przeznaczona pod zabudowe - wydane wszystkie pozwolenia oraz warunki, media - prad, woda na dzialce, mozliwosc podlaczenia kanalizacji. Wlasny wjazd z glownej drogi asfaltowej, graniczy poprzez strumien z dzialkami budowlanymi.Z drugiej strony graniczy z lasem. Mozliwosc uzyskania doplat bezposrednich krajowych oraz europejskich z programu PROW (2007-2013). Idealna pod hodowle zwierzat, agroturystyke lub  centrum sportow motorowych, quady, motocross itp. (zroznicowanie terenu). Bardzo spokojna okolica do plazy strzezonej 1000 m, szkolapodst., osrodki wypoczynkowe, jezioro, rzeka, sklep, PKP, PKS, kosciol, rekreacja tj. nordic walking, wedkarstwo, splywy kajakowe, grzybobranie i inne.
 
  
 
 
     6. TORUŃ - OKOLICA - JEZIORO + GRUNT
 
CENA -890.000 ZŁ

Jezioro ponad 4,2 ha (własność) plus 1 ha ziemi. Położone w dużej wsi gminnej (8000 mieszkańców). Blisko Toruń (15 km), Bygdoszcz (30 km), Chełmża (10 km), autostrada A1 (5km).Wieś bardzo się rozbudowuje, duża część ludności przenosi się na ten teren z Torunia z powodu bliskości dojazdów do pracy. Na terenie gminy zabytki historyczne: zamek krzyżacki z XIII w (umieszczony na szlaku zamków krzyżackich)  i dwa kościoły z XIII/XIV w. Za kilka lat będzie to jedna z dzielnic Torunia. Teren o dużych możliwościach. 

 
 
 
      7. TUCHOLA - 1,5 HA + TRASA!
 
CENA - 1.950.000 ZŁ
 
Działka znajduje się w miejscowości Tuchola, woj. kujawsko-pomorskie, przy drodze wylotowej wojewódzkiej o dużym natężeniu ruchu, trasa (Swiecie-Chojnice), jest działką budowlano-inwestycyjną z MPZP i możliwością budowy stacji paliw, myjni, hurtowni itp. Media - woda i kanalizacja, przy działce transformator. Bardzo atrakcyjnie położona, bardzo dobrze widoczna z oby dwóch stron drogi, w pobliżu różne budynki, hurtownie.
 
 
      8. TORUŃ OKOLICA (LUBICZ) - PONAD 4 HA LUB CZĘŚĆ
 
CENA - 7.500.000 ZŁ

grunty inwestycyjne  o powierzchni ponad 4 ha obręb Lubicz Górny. Grunty te posiadają aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.  Działka leży bezpośrednio przy drodze krajowej Nr 10 3 km od granic Torunia w sąsiedztwie skrzyżowania z drogą Nr 1 (autostrada A1 - obecnie w trakcie budowy węzeł komunikacyjny - wjazd na autostradę A1 w odległości 900 m). Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Działka ta przeznaczona jest pod budownictwo komercyjne związane z obsługą tej drogi tj. stacje paliw, handel, zespoły gastronomiczno-handlowe, hotele, motele, ewentualnie niewielki zespół produkcyjny (nieuciążliwy), urządzenia rekreacyjne itp. Sprzedaż w całości ewentualnie mniejsze działki.

 
 

      9. BYDGOSZCZ - OKOLICA - OK. 5.800 M32

CENA - 955.000 ZŁ
 
Miasto i gmina Białe Błota położone są w południowo-zachodniej części powiatu bydgoskiego - zaledwie 3 km od granic Bydgoszczy. Położenie w pobliżu aglomeracji miasta Bydgoszczy, sprzyja rozwojowi budownictwa mieszkaniowego, jak również rozwojowi rzemiosła, usług, handlu oraz rolnictwa. Bliskość
miasta i dostępność dróg przyczynia się rownież do licznych inwestycji przemysłowych i rzemieślniczych na terenie całej gminy. Ma to bezpośrednie przełożenie na dynamiczny wzrost liczby ludności w ciagu ostatnich lat. Nieustanny rozwój infrastruktury, wzrost liczby ludności, doskonała komunikacja z Bydgoszczą oraz bliskość portu lotniczego stawia powyższą lokalizacje w pierwszym szeregu miejsc godnych zainteresowania. Media: kanalizacja na działce, prąd i woda w ulicy. całość w kształcie zbliżonym do prostokąta. Bezpośrednio przy działce znajduje się przystanek komunikacji miejskiej (Bydgoszcz), a w odległości ok. 200m węzeł drogowy. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla gminy Białe Błota działka
ta znajduje się na terenie oznaczonym E29a MN/UR - teren mieszkalnictwa i usług rzemieślniczych. Atrakcyjna lokalizacja daje nowemu wlascicicielowi wiele możliwości rozwoju. Teren idealnie nadaje się pod budowę marketu, hali produkcyjnej, centrum logistycznego, czy stacji benzynowej.