WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy.

    1. DUSZNIKI ZDRÓJ - OKOLICA - 6,45 HA!

CENA - 830.000 ZŁ NETTO
 
Działka pod budowę hotelu, pensjonatu, innych usług turystycznych koło Dusznik Zdrój w miejscowości Kocioł. Nieruchomość niezabudowana, położona  w odległości 2 km od siedziby gminy i drogi międzynarodowej w centrum miejscowości przy drodze asfaltowej prowadzącej do przejścia granicznego z Czechami w m. Oleśnice w Orlich Górach z  dostępem do mediów technicznych tj. energia elektryczna, kanalizacja sanitarna oraz wodociąg. Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego objęte jest 60% terenu z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową oraz lokalizowanie obiektów usługowych, którym towarzyszyć może funkcja mieszkaniowa jako uzupełniająca. Teren o wyjątkowych walorach krajobrazowych i turystycznych. Dostęp do nieruchomości bezpośrednio z drogi asfaltowej. zimą odśnieżana
Działka o kształcie regularnym, doskonale nasłoneczniona. W okolicy wielokilometrowe szlaki dla turystyki konnej, rowerów górskich, quad-ów. W odległości 2 km wyciąg narciarski w m. Oleśnice oraz 11 km Zieleniec. Okolica jest ważnym punktem strategicznym dla inwestowania w usługi turystyczne. Poniżej wizualizacja mających powstać tam budynków.
Aktualnie otworzony został dziennik budowy na inwestycję zgodna z planem zagospodarowania działki.
 
   

    2. WROCŁAW - OKOLICA - OK. 25 HA

CENA - 36.500.000 ZŁ
 
Teren zabudowy mieszkaniowej wraz z terenami i obiektami nieuciążliwych usług towarzyszących (oświata, zdrowie, opieka społeczna, kultura, kult religijny, administracja, łączność, finanse, handel, rzemiosło, gastronomia, sport, rekreacja, turystyka, wypoczynek itp.). Obecnie realizowany jest plan zagospodarowania tego terenu i ma on być zakończony do końca bieżącego roku. Na granicy działki znajduje się woda i prąd gaz i kanalizacja ma
być w niedalekiej przyszłości. Teren położony jest w zachodnio-północnej części Wrocławia, 14 km od centrum 7 km od stadionu na Euro 2012 i obwodnicy autostradowej Wrocławia i tyle samo od lotniska. Połączenie drogowe to dojazd jezdniami czteropasmowymi  z dwóch stron
 
 
 
     3. KŁODZKO - OK. 1 HA
 
CENA - 1.150.000 zł NETTO

Grunt przy drodze wylotowej w kierunku Kudowy Zdr. w pobliżu ok 300 m duże osiedle mieszkaniowe - ponad 19 tys. mieszkańców, blisko wszystkie media , nowy plan zagospodarowania: usługi  komercyjne UC. Wg informacji uzyskanych od właściciela jest to ostatni grunt w Kłodzku pod market

   
 
 
     4. ZGORZELEC - 3.600 M2 WRAZ Z PROJEKTEM
 
CENA - 660.000 ZŁ + 23% VAT
Działka w Zgorzelcu z pozwoleniem na budowę trzech budynków wielorodzinnych, wizualizacja poniżej. Popyt na nowe mieszkania w mieście jest duży.
 
      
 
 
      5. WROCŁAW - OKOLICA - NIECAŁE 40 HA
 
CENA - 16.000.000 ZŁ
 
grunt inwestycyjny z Planem Zagospodarowania pod Wroclawiem (w kierunku na Trzebnice) . Bardzo dobry dojazd do gruntu. Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza: pole golfowe, hotel 4 lub 5 gwiazdek, Centrum Konferencyjne, Resort- Pool- Ville, SPA, zwiazane z inwestycja uslugi, gastronomia, handel drobny. Region nie zanieczyszczony, mikroklimat, cisza. Możliwość sprzedaży połowy gruntu.
 
 
 
 
      6. ŚWIERADÓW ZDRÓJ - ok. 6.000 M2
 
CENA - 3.800.000 ZŁ
 
Grunt inwestycyjny w ścisłym centrum miasta. Ostatni tak duży w tym rejonie. W Planie pod zabudowę pensjonatową, hotelową itp.
 
 
 
     7. ŚWIDNICA - OKOLICA - 3,4 HA Z BOCZNICĄ KOLEJOWĄ
 
CENA - 2.100.000 ZŁ

Teren 34 000 m² w rejonie Świdnicy - uzbrojony, wyposażony w: 2 nawy z suwnicami o nośności do 8 ton, żuraw wolno stojący, wagę samochodową o nośności 60t., drogi utwardzone (płyty betonowe), bocznica kolejowa- wyremontowana w 2012 roku, nowy budynek socjalny 160 m², teren częściowo ogrodzony, otoczenie nieuciążliwe, teren płaski. Atrakcyjne położenie w pobliżu dynamicznie rozwijającego się trójkąta - Wałbrzych-Świdnica-Żarów w ramach działań gospodarczych specjalnych stref ekonomicznych.

 
 
      8. KŁODZKO - 8,6 HA LUB MNIEJ - MARKET
 
CENA - 8.860.000 ZŁ

Komercyjne działki inwestycyjne na markety i stacje paliw Kłodzko – Centrum Handlowe,.w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Miejskiej na cele zabudowy handlowo – usługowej oraz na cele przemyslowo – handlowo – usługowe.  W rejonie skrzyżowania dróg handlowych jest zezwolenie na lokalizację stacji paliw. Tereny inwestycyjne przeznaczone są pod zabudowę usługowo – handlową obejmującą obiekty handlowe o pow. powyżej 2000m2, markety do 1000m2 oraz stacje paliw, sieci dróg i parkingi. Cały teren jest przedłużeniem Kłodzkiego Centrum Handlowego Twierdza (Leroy Merlin, Carrefour, Mark Spencer, Biedronka, Centrum Chińskie, Multikino). Centrum Handlowe obsługuje powiat kłodzki, Ząbkowicki, część powiatu Nyskiego i Dzierżoniowskiego o łącznej liczbie ponad 350 tysięcy osób. Kłodzko jest miastem rozrządowym ruchu turystycznego i handlowegoo dużej intensywności. Lokalizacja na starożytnym szlaku bursztynowym przy trasnie Wiedeń – Rzym na skrzyżowaniu z trasą międzynarodową A8 do Pragi. Zapewnia obsługę także Czechów z rejonu nadgranicznego.

 
 
      9. OK. 120 HA POD PRZEMYSŁ CIĘŻKI LUB MNIEJ
 
CENA - 165 ZŁ/1 M2
 
Park Przemysłowy oferuje w pełni uzbrojone tereny przeznaczone między innymi pod przemysł (produkcja, usługi), logistykę i dystrybucję. Tereny położone są na płaskim terenie i nie są zabudowane. Na terenie brak jest jakichkolwiek ograniczeń związanych z inwestycjami przemysłowymi.
Uzbrojenie terenu: (instalacje nowe - wykonane kosztem 5 mln zł)
• Energia elektryczna - linia elektroenergetyczna dająca możliwość zaopatrzenia w energię elektryczną 6 kV i 110 kV.
• Woda - z wodociągu miejskiego doprowadzona rurociągiem Ø 110.
• Gaz - gazociąg wysokiego ciśnienia Ø 250. Realizacja stacji redukcyjnej gazu w uzgodnieniu. (Gaz polski - wysokoenergetyczny)
• Ścieki - nieczystości socjalne i przemysłowe odprowadzane będą do sieci kanalizacji sanitarnej Ø 200.
• Łącza telekomunikacyjne - linie telefoniczne,  możliwość przyłączenia do światłowodu
Podstawowe atuty:
• Wskaźnik intensywności zabudowy wynosi aż 80%
• Dopuszczalna wysokość zabudowy to 20 m (nie ma ograniczenia co do wysokości urządzeń technicznych zwiazanych z inwestycją, np. silosy, itp)
• Dostęp do pobliskich linii kolejowych (dwie bocznice)
• Bliskość oczyszczalni ścieków z możliwością przyłączenia
• Bliskość składowiska odpadów ciężkich   
• Doskonałe położenie - bliskość miasta i A4
• Bliskość międzynarodowego lotniska
• W promieniu 50 km ponad milion mieszkańców
• Bliskość ośrodków akademickich i UW
• Wykwalifikowana kadra średniego i wyższego szczebla
• Pomoc Gminy w realizacji inwestycji.
Dla kwalifikujących się firm istnieje możliwość stworzenia na terenach podstrefy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 
 

     10. WROCŁAW - OKOLICA - OK. 40 HA

CENA - 29.600.000 NETTO
 
Do sprzedania wyjątkowy grunt budowlany koło Wrocławia. Przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne i jednorodzinne, komercyjne: biura, handel mało i wielko powierzchniowy, gastronomia, hotelarstwo, edukacja, sport i rekreacja, usługi. Jest to teren pełen życia, z dwoma jeziorami o powierzchni 110.000 m2, łabędziami, kaczkami, żurawiami, czaplami, dzikami, jeleniami itp., oraz ogromną ilością różnych gatunków ryb. Jest również otoczony terenami leśnymi o ponad 300-stu hektarowej powierzchni. Ma bezpośredni dostęp do drogi wewnętrznej (1.300 metrów). 130.000 m2 przyszłego PUM-u
 
     
 
 

      11. KŁODZKO - 3,2 HA - TRASA

CENA - 2.920.000 ZŁ
 
Działka inwestycyjna z planem oraz zgodą na zjazd z drogi miedzynarodowej w Kłodzku. Doskonała lokalizacja
 
     
 
 

      12. ŁAGIEWNIKI - 24 HA

CENA - 14.400.000 NETTO
 
Działki są położone w bardzo bliskiej odległości od drogi krajowej nr 8. Uzbrojenie: woda,kanalizacja,energia elektryczna (przyłącze energetyczne dużej mocy), telekomunikacja.  Forma własności : użytkowanie wieczyste. Podstawowe przeznaczenie działek: przemysł,bazy, składy. Przeznaczenie dopuszczalne : usługi, obsługa komunikacji i rolnictwa.
 
 
 

      13. GM. KOBIERZYCE - 12 HA

CENA - 12.000.000 NETTO

12 ha pod zabudowę mieszkaniową. Forma własności: użytkowanie wieczyste.Nieruchomość znajduje się kilkanaście kilometrów od Wrocławia. Nieruchomość jest uzbrojona. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren  o powierzchni 12 ha oznaczony jest symbolem 1M - teren zabudowy mieszkaniowej i jest przeznaczony pod : 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym, bliźniaczym lub szeregowym, 2) zabudowa wielorodzinna, 3) zabudowa usługowa z zakresu: handlu detalicznego, gastronomii, finansów, obsługi firm i klienta, zdrowia i opieki społecznej, niepublicznych usług oświaty, wypoczynku, sportu i rekreacji.  

 
 

      14. GM. KOBIERZYCE - 7 HA

CENA - 7.000.000 ZŁ

teren pod produkcję ,logistykę, magazyny. Forma własności: użytkowanie wieczyste. Nieruchomość znajduje się kilkanaście kilometrów od Wrocławia. Dojazd drogą asfaltową,  Nieruchomość jest uzbrojona. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 7 ha przeznaczone jest na cele produkcyjne (produkcja, bazy obsługi transportu  i logistyki, w tym składy, magazyny i stacje paliw)

 
 
 

      15. WROCŁAW - PONAD 4 HA

CENA - 20.000.000 ZŁ
 
Nieruchomość niezabudowana (wszystkie naniesienia zostały wyburzone) o pow. łącznej 4,01 ha. Przez nieruchomość przebiegają 2 dwutorowe linie wysokiego napięcia 110kV. Do celów inwestycyjnych wymagane byłoby skablowanie odcinka o długości ok. 1600m. Z analizy chłonności działki wynika, iż możliwe jest osiągnięcie wielkości powierzchni użytkowej w granicach 27-28 tys. m2. Optymalna wielkość uwzględniająca warunki mieszkaniowe i walory urbanistyczne to 13-15 tys. m2. Wśród wykonanych działań są również uzyskane wstępne techniczne warunki przyłączenia z : Zarządu Zieleni Miejskiej (ścieki deszczowe), EnergiaPro (sieć elektroenergetyczna), Fortum (sieć c.o.), MPWiK (woda i kanalizacja). Z nieruchomości można wyodrębnić plac o powierzchni 1,4255 ha, który w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony jest pod śródmiejskie kompleksy mieszkaniowej zabudowy kamienicowej, osiedla zabudowy wielorodzinnej, ośrodki usługowe, kompleksy zabudowy usługowej. Pozostałą powierzchnię nieruchomości, tj. 2,5883 ha stanowią tereny zalewowe przeznaczone w/w studium na parki, bulwary nadrzeczne, kompleksy sportowo - rekreacyjne.