WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 
 
    1. PENSJONAT, DOMKI GÓRALSKIE W KOTLINIE KŁODZKIEJ!
 
CENA - 6.500.000 ZŁ
 
Całoroczny komfortowy obiekt turystyczny na 100 miejsc noclegowych w woj. dolnośląskim w Kotlinie Kłodzkiej. CENTRUM REKREACYJNE stanowi zwarty kompleks wypoczynkowy. Teren ogrodzony 1,8298 ha pięknie zagospodarowany park, z utwardzonymi nawierzchniami dróg, placów parkingowych i chodników spacerowych, porośnięty zadbaną roślinnością ozdobną – kwiatami, drzewami i krzewami iglastymi i liściastymi, w tym starymi dębami. Wzdłuż wschodniej granicy nieruchomości przebiega rzeka – malowniczy potok górski z krystalicznie czystą wodą, w którym żyją pstrągi, nad potokiem zimują czaple, dzikie kaczki. Nad potokiem spacerowy bulwar przypotokowy. Zainteresowanym doślemy więcej informacji.
 
     
 
   2. LEGNICA, OBIEKT 2.200 M2, ŚCISŁE CENTRUM!
 
CENA -2.400.000 ZŁ
 
Pow. użytkowa to 2.200 m2 po obrysie ścian wewnętrznych. Wliczone są w to: klatka schodowa i 4 kondygnacje przemysłowe  - hale po 510-540 m2 (wymiary ok.15x39) z nieograniczonymi możliwościami jeśli chodzi o aranżację apartamentów i korytarzy. Wysokości kondygnacji to 3,7-4m plus piwnica o pow. 396 m2 oraz budka portiera. Ze względu na wysokość budynków byłoby możliwe dobudowanie jednej lub dwóch kondygnacji. Uzyskany w ten sposób PUM wyniósłby ok 2.200 m2, może trochę więcej m2 (przy czterech kondygnacjach ok. 1800).
    
 

   3. LUBIN - KAMIENICA W CENTRUM - 370 M2

CENA - 1.500.000 zł NETTO
 
Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja do prowadzenia działalności gospodarczej. Kamienica została kompletnie odrestaurowana z użyciem najwyższej jakości materiałów i jest bardzo reprezentacyjna. Budynek trzypoziomowy. 
      
 
 

     4. KARPACZ - PIĘKNY PENSJONAT

CENA - 8.500.000 ZŁ NETTO + 23% VAT
 
Pow. ok. 1.550 m2 na działce ok. 3.200 m2.Pensjonat trzygwiazdkowy - dochodowy. Nowy na 50 miejsc noclegowych, pokoje - jednoosobowe 1, dwuosobowe 16, trzyosobowe 4, apartamenty 2 (60m2). doskonała lokalizacja. Widok na pasmo Karkonoszy. Obiekt przyjazny niepełnosprawnym na wózkach inwalidzkich. Posiada gabinet fizjoterapii, samarasaty, hydromasaż, saunę fińską i salkę ćwiczeń. Parking na 30 samochodów.
 
  
 

    5. BOLESŁAWIEC - OKOLICA - OBIEKT

CENA - 510.000 ZŁ
 
Pow. całkowita zabudowań: 1318 m2
Pow. użytkowa: 900m2
Pow: działki: 46,15 ara ( działka budowlana)
Kilkanaście km od Bolesławca. Budynek o powierzchni użytkowej 900 m2 wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, położony na działce gruntu w użytkowaniu wieczystym do 2089 r. o pow. 46 arów, przeznaczony na produkcję, magazyny, działalność handlową, usługową i mieszkaniową. Budynek składa się z parteru, I piętra, poddasza oraz piwnicy.
Przed budynkiem jest duży plac. Do budynku prowadzą dwa wejścia: od ulicy i z placu.
Działka ogrodzona płotem betonowym. Wjazd z drogi asfaltowej. Na parterze znajduje się hala sprzedażowa i produkcyjno-magazynowa. Na I piętrze znajduje się 6 pokoi, kuchnia, przedpokój, łazienka z natryskami (2 szt.), umywalkami (3 szt.) i WC, odrębne WC.
Poddasze do zagospodarowania. W piwnicy kotłownia. Do budynku przyłączone są 3 garaże.
Media: woda, prąd, szambo.

 

    6. TRZEBNICA - OKOLICA - MOTEL, RESTAURACJA - PRZY TRASIE!

CENA - 1.900.000 ZŁ
 
Do sprzedania lokal użytkowy działający obecnie jako zajazd. W większości wyremontowany w 2007 r., parterowy, dwie duże sale - taneczna i restauracyjna. 12 pokoi hotelowych, duża w pełni wyposażona kuchnia z magazynem. Budynek posiada własne szambo ekologiczne, media. Dodatkowo mieszkanie - 100 m2, ladnie wykończone. Działka 4.500 m2.
 
         
 

    7. STRONIE ŚLĄSKIE, HOTEL - PONAD 1.000 M2

 CENA -3.600.000 ZŁ
 
Działka 5.050 m2 w centrum Stronia Śląskiego. Teren zagospodarowany – ogród, plac zabaw dla dzieci, grill, ognisko, ogródek z parasolami. Na terenie działki znajduje się - Hotel, Budynek Rekreacyjno-Szkoleniowy, Garaż, Drewutnia, Zamknięty, monitorowany parking, także dla autokarów. Działka ogrodzona 70% ogrodzenie z kamienia 30% ogrodzone siatką.
 
     
 

    8. MILICZ - OKOLICA - PENSJONAT Z KLIMATEM!

CENA - 1.550.000 ZŁ
 
Siedlisko z całoroczną agroturystyką przy lesie. Jedyne w swoim rodzaju - dom mieszkalny właścicieli (ok. 150 m2) oraz osobny Dom Gościnny podzielony na 3 niezależne, dwupoziomowe Apartamenty Gościnne (ok. 200 m2) oraz stodoła biesiadna z kamiennym paleniskiem. Całość to poniemieckie gospodarstwo - wyremontowane z wyczuciem – z klimatem ale komfortowo. Wyjątkowo a jednocześnie przytulnie i swojsko. Fantastyczny klimat o każdej porze roku!
Każdy z trzech apartamentów gościnnych to w zasadzie dwupoziomowy domek szeregowy - parter (ok 40 m2): umeblowany duży taras od południa, kuchnia w pełni wyposażona z kuchnią kaflową, jadalnia, salonik z kominkiem "Dovre" i łazienka z prysznicem; - piętro (ok. 35 m2): 2 sypialnie po dwóch stronach schodów oraz druga łazienka z bidetem. Każdy całoroczny, ocieplony (ściany, dach).Rowerownia.
W cenie zakupu nabywa się 4 domy: 1) dom mieszkalny właścicieli, 2) trzy apartamenty dla gości, o wysokim standardzie, niezależne.Przepiękne miejsce do życia i pracy jednocześnie.
 
 
 

    9. ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE - OKOLICA - DUŻY OBIEKT

CENA - 3.750.000 ZŁ

Duży obiekt z możliwościami inwestycyjnymi. Super lokalizacja b. blisko centrum miasta (400m od rynku). Główna działka - pow. 11,000 m2. Możliwość powiększenia o sąsiednie działki do ponad 30.000 m2. Pełne uzbrojenie, stacja trafo, plac parkingowo-manewrowy.
Główny budynek pow. 9.500 m2 użytkowany nadal przemysłowo. Bardzo dobry stan techniczny murów budynku (cegła klinkierowa). Duże możliwości adaptacyjne budynku.
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego preferuje dla tego terenu duże obiekty (przedsięwzięcia inwestycyjne)m.in.:
- usługowe (w tym centra handlowo-usługowe z parkingami, z preferencją ich lokalizacji przy głównych drogach),
- produkcyjne,
- naprawcze (np. serwis samochodowy),
- stacje paliw,
- bazy, składy, magazyny, hurtownie,
- parkingi strategiczne, miejsca przeładunku i zmiany środków transportu (np. z tirów na mniejsze jednostki dostawcze)
 
  
 
 
    10. Ośrodek Wczasowy w Karkonoszach - K. JELENIEJ GÓRY
 
CENA - 1.250.000 zł
 
Położony w cichej i spokojnej okolicy obiekt, idealnie nadaje się do prowadzenia dalszej działalności hotelarskiej lub zmiany charakteru na ośrodek rehabilitacji, SPA, obiekt wypoczynku dzieci i młodzieży. Budynek oddalony jest od drogi głównej i otoczony lasem. Pow. ok. 1.000 m2, pow. działki 4.000 m2
Opis obiektu :
 • 16 pokoi dla gości (65 miejsc noclegowych);
 • łazienki;
 • w pełni wyposażona kuchnia;
 • stołówka na 120 osób (w pełni wyposażona w meble i zastawę weselną, jak i do użytku codziennego);
 • oszklony taras na 1 piętrze, balkon na 2 piętrze;
 • kawiarnia, sala dyskotekowa;
 • 4 duże hole;
 • kotłownia;
 • niewykorzystane powierzchnie magazynowe w budynku;
 • mieszkanie dla właścicieli (4 pokoje, biuro, kuchnia, łazienka, taras, strych);
 • 3 garaże;
 • strych, piwnica.
Ośrodek jest w pełni wyposażony (od mebli, przez pościel po naczynia i garnki). Posiada wyrobioną przez lata renomę.
 
 
 
     11. PENSJONAT W KARPACZU
 
CENA - 1.150.000 ZŁ
 
Uroczy pensjonat w Karpaczu. Willa położona w otoczeniu lasu, jednocześnie blisko centrum. Powierzchnia domu: 280 m2, powierzchnia działki 700m2.
W budynku znajdują się :
 • 5 pokoi dla gości : pokoje w pełni wyposażone, o wysokim standardzie z łazienką (tv, radio, pościel, ręczniki),
 • kuchnia dla gości (kompletnie wyposażona) i jadalnia (pełny zestaw mebli i naczyń),
 • mieszkanie dla właścicieli (2 pokoje, kuchnia, łazienka),
 • garaż,
 • piwnica i strych.
Pensjonat jest gotowy do prowadzenia (14 miejsc noclegowych). Ma wyrobioną renomę i pozytywne opinie. Jednocześnie nadaje się do zmiany charakteru na dom jednorodzinny.
 

 
 
     12. LEGNICA - MARKET - SPRZEDAŻ - ok. 1.800 m2 lub wynajem - ok. 800 m2
 
CENA -  3.990.000 ZŁ
 
Doskonała lokalizacja obiektu - centrum miasta. Wcześniej był tam market. Na działce o pow. ok. 6.600 m2 (pełna własność gruntu) znajdują się obiekty: handlowy o łącznej pow. uż. ok. 1.800 m2, oraz magazynowy o pow. uż. ponad 400 m2. Obiekt jest w pełni przystosowany do przyjmowania dostaw przez pojazdy ciężarowe 25 t., jak również jest  uzbrojony we wszystkie niezbędne media. Na terenie nieruchomości wydzielono cześć parkingowa na ok. 50 samochodów. Jest  możliwosć jej powiększenia o kolejne 30 – 40 miejsc. Do wynajmu - ok. 800 m2. Wykorzystanie nieruchomości: druga części nieruchomości ok. 900 m2 jest wynajęta. Bezkolizyjny wjazd i wyjazd z dwóch ulic do obiektu. Duży ruch kołowy i pieszy,  w pobliżu centra handlowe oraz sklepy.
 
  
 
 
       13. PAŁAC - DOLNOŚLĄSKIE (NR 1) - NA HOTEL
 
CENA - 6.250.000 ZŁ BRUTTO

kompleks pałacowy z parkiem o powierzchni ok. 7,5 ha. W skład kompleksu wchodzą: pałac - 1950 m2, stajnia - ok. 1500 m2, stodoła - ok. 1500 m2. Budynek pałacu został w dużym zakresie wyremontowany. Wymieniono konstrukcję dachu, wykonano nowe pokrycie z dachówki, wykonano nowe stropy, nowe klatki schodowe, odrestaurowano elewacje. Wnętrze zostało podzielone na apartamenty z łazienkami. Do wykonania pozostały instalacje i prace wykończeniowe. Obiekt wyposażony we wszystkie media. Doskonała lokalizacja.  W wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego gminy wynika, iż w południowej części działki obowiązują dwie funkcje terenu. Tereny usług komercyjnych – symbol U1, tereny urządzeń komunikacji samochodowej – symbol KS1. Natomiast w północnej części działki obowiązuje  funkcja terenu: Symbol planu ZPU1, Tereny założenia parkowo pałacowego, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny zabudowy usługowej

   
 
 
     14. PAŁAC - DOLNOŚLĄSKIE (NR 2) - NA HOTEL
 
CENA - 2.700.000 zł NETTO
 
Piękny renesansowy pałac powstały prawdopodobnie w II-giej połowie XVI wieku. Pałac poddany był przebudowie która miała miejsce w XIX wieku. Obecną swą formę zawdzięcza głównie przebudowie przeprowadzonej w tym okresie. Jest to trzykondygnacyjna budowla założona na planie litery L. Częściowo podpiwniczony. Wokół znajduje się kilka budynków gospodarczych oraz stajnie. Pałac otoczony jest parkiem z dwoma stawami.  Obecnie nieruchomość jest w trakcie remontu. W chwili obecnej działa hotel dla koni, wyremontowane są stajnie. Niewielkie nakłady pozwolą na ukończenie pierwszych pokoi gościnnych nad stajniami. Pałac po remoncie i adaptacji idealnie nadaje się na
hotel, ośrodek konferencyjny, spa, ośrodek rekreacyjny. Doskonała lokalizacja sprawia, że stanowi doskonałą bazę wypadową dla entuzjastów sportów zimowych.
Dane techniczne:
budynek pałacu - pow. użytkowa ok. 1.200 m2
stajnia koni zarodowych - pow. użytkowa ok. 1.200 m2 + ok. 550 m2
stajnia koni hodowlanych - pow. użytkowa ok. 2.050 m2
budynek stodoły, chlewu i obory - pow. użytkowa ok. 1.500 m2
działka o powierzchni ok. 4,5 ha
 
    
 
 
     15. WROCŁAW - 1.300 M2 - HALA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA
 
CENA - 5.000.000 ZŁ
 
nowoczesna, stalowo - murowana hala, gotowa do wprowadzenia od zaraz, 15 km od centrum Wrocławia. Powierzchnia biurowa murowana 300 m2 - dwie kondygnacje, powierzchnia magazynowa 1.000 m2 - posadzka niepylna. Działka o powierzchni 5.200 m2, 2 duże bramy wjazdowe Hörmann (wjazd - wyjazd, bez konieczności zawracania dużych aut dostawczych), brukowany duży parking, brukowany dojazd dookoła hali. Świetna lokalizacja! blisko Wschodniej Obwodnicy Wrocławia - obwodnicy na Warszawę, w strefie przemysłowej. Wszystkie media, wykończona - z nowoczesnymi ekskluzywnymi meblami, regały - wysoki skład na magazynie 13m wysokości, wózek spalinowy i akumulatorowy do wysokiego składu, wszelkie akcesoria magazynowe.
OPIS OBIEKTU:
 • 2 sale konferencyjne, pokój gościnny, gabinet, duży hol z umeblowaną recepcją / sekretariat, dodatkowe na obu kondygnacjach miejsca na stanowiska pracy.
 • 4 duże toalety, 2 kabiny prysznicowe, aneks kuchenny, klimatyzowana serwerownia.
 • Dwa niezależne wejścia: do części biurowej oraz szeroki wjazd na halę magazynową od tyłu
 • Ogrzewanie: oszczędne niezależne ogrzewanie pomieszczeń biurowych (2 systemy grzewcze - gaz i nawiew) i powierzchni magazynowej.
 • Izolacja cieplna na całej powierzchni hali.
 • Woda z sieci wodociągowej, kanalizacja.
 • Drenaż wodny - system odwadniania terenu.
 • Sieć komputerowa, internetowa, telefoniczna.
 • Monitoring.
 • Stróżówka - wydzielone pomieszczenie dla ochrony w części biurowej bez dostępu do wnętrza biur. Ochrona obiektu 24h na dobę .

Kształt hali oprócz tego, że jest nowoczesny i energooszczędny, dodatkowo w okresie zimowym nie wymaga odśnieżania!!! Śnieg sam spływa. W naszym klimacie to ogromna oszczędnosć i bezpieczeństwo!

   
 
 
      16. ŚWIDNICA - NIECAŁE 3.200 M2 - TEŻ MARKET
 
CENA - 2.900.000 ZŁ NETTO

budynek na sprzedaż lub wynajem. (powierzchnia działki niecałe 3.300 m2). - piwnica idealnie nadaje się na hurtownię, możliwość montażu ruchomów schodów. W piwnicy możliwość parkowania samochodów osobowych. Obiekt nadaję się np. pod kręgielnie , SPA, przychodnię, szpital (szyb windy), poradnie rehabilitacyjne, supermarket, usługi. Część może być adoptowana na lokale mieszkalne lub sale konferencyjne. w sąsiedztwie kościół, trzy szkoły, własny parking (20 miejsc), dobry dojazd od główniej ulicy, zezwolenie na sprzedaż wielkopowierzchniową na pow. 3000m2, możliwość oddzielenia poszczególnych kondygnacji (oddzielne 3 wejścia), w bezpośrednim sąsiedztwie 10 budynków mieszkaniowych, najbliższa konkurencja około 1 km (następna około 3km)


 
 
 
 
     17. OLEŚNICA - OK. 2.800 M2 NA DZIAŁCE PONAD 5.700 M2 
 
CENA - 4.500.000 ZŁ NETTO
 
Oleśnica jest węzłem drogowym i kolejowym - to także ważne miasto tranzytowe. Dzięki niedawno oddanej do użytku obwodnicy i drodze ekspresowej S-8, podróż do Wrocławia trwa tylko około 15 minut. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko centrum miasta, w zasięgu komunikacji miejskiej blisko dworca PKP oraz dworca autobusowego. Dwa budynki: główny budynek produkcyjno-magazynowo-biurowy oraz zlokalizowany przy wjeździe budynek portierni. Wjazd na nieruchomość (także dla pojazdów typu TIR) możliwy jest za dwóch stron. Teren nieruchomości utwardzony kostką granitową i ogrodzony. duża ilość miejsc postojowych.
- powierzchnia użytkowa 1524,10 m2 w tym parter 1172,7 m2, piętro 351,4 m2
- powierzchnia biurowa 168,10 m2,
- pomieszczenia socjalne 222,10 m2 (dwa pomieszczenia obecnie socjalne: szatnia (87,4 m2) i jadalnia (70,90 m2) mogą służyć jako pomieszczenia biurowe)
- hala produkcyjna 632,40 m2,
- magazyn 240,80 m2
 
     
 
 
 
     18. POLANICA - PENSJONAT - PONAD 400 M2
 
CENA - 1.870.000 ZŁ
 
Obiekt położony w centralnej części Uzdrowiska Polanica –Zdrój, graniczący z parkiem zdrojowym. Działka zabudowana jest budynkiem dwukondygnacyjnym z poddaszem nieużytkowym oraz przyziemiem, wyposażona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową i telefoniczną, powierzchnia działki wynosi ponad 1.400 m2. Obecnie powierzchnia ogólna budynku wynosi 410 m2 (bez strychu). Przygotowany jest projekt rozbudowy do 800 m2. W obiekcie mieścił się dom wypoczynkowy. Funkcjonowało 13 pokoi, w których było 28 miejsc noclegowych. Jest również możliwość wydzielenia gotowych mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia. Nieruchomość ta jest jednym z najbardziej atrakcyjnie położonych obiektów w mieście.
 
   
 
 
 
      19. PAŁAC - (NR 3) - 6.000 M2, PARK - OK. 4,5 HA

CENA - 2.100.000 zł
 
Piękny bardzo duży pałac z II połowy XVI wieku. Pałac po licznych przebudowach. Zachowany został w niektórych salach bogaty wystrój sztukatorski i malarski. Pałac do remontu. Pałac po remoncie i adaptacji może pełnić funkcję centrum konferencyjno-szkoleniowego, dużego hotelu, SPA. Ponad 100 różnych pomieszczeń.
 
 
 
      20. LUBIN - OKOLICA - 1.800 M2, DZIAŁKA 13.000 M2
 
CENA - 995.000 ZŁ
 
nieruchomość komercyjna w atrakcyjnej cenie - okolice Lubina (zagłębie KGHM) 
W skład nieruchomości wchodzą:
dwa obiekty z pomieszczeniami produkcyjnymi(ok. 826 m2), magazynowymi-garażowymi (655,55), biurowymi, zapleczem socjalnym, ponad 300 m2 powierzchni mieszkalnej
(4 niezależne mieszkania położone na 2 piętrach).
Teren ogrodzony, utwardzony, duże możliwości rozbudowy, media ( oprócz gazu), własna kotłownia, podwójne zasilanie, własne 2 studnie. Kompleks budynków nadaję się prowadzenie różnorodnej działalności gospodarczej( hurtownie, magazyny, produkcja itp.) Duże możliwości adaptacyjne budynków. Obiekt dobrze utrzymany, budowany z cegły. Dojazd z drogi asfaltowej, nieruchomość przy trasie.
 
 
 
 
     21. OŁAWA - BIUROWIEC, SKLEP, MAGAZYN - DOSKONAŁY POD MARKET
 
CENA - 2.900.000 zł NETTO

nieruchomość komercyjna niedaleko od centrum Oławy, przy strefie Ekonomicznej Oławskiej. Dojazd do posesji jest bardzo dogodny, położona jest ona przy rondzie, działka o pow ok. 7.400 m2. Utwardzona, asfaltowana, wjazd do posesji jest odgrodzony, bardzo duży plac manewrowy, dobra komunikacja dla samochodów ciężarowych i dla tirów. Na posesji znajdują się zabudowania : Biurowiec - 364 m2 - po kapitalnym remoncie, pomieszczenie sklepowe wraz z zapleczem, hale produkcyjno-magazynowe o pow 730m2,  100m2 i 280m2 oraz wolnostojąca osiatkowana wiata.

obiekt pod market, zlokalizowany przy większych zakładach, hurtowniach, osiedle-blokowisko, niedaleko osiedle domów jednorodzinnych . W tej części miasta jest tylko Tesco, a jest to ulica bardzo ruchliwa i uczęszczana, niedaleko dworzec PKP a za nim osiedle domów jednorodzinnych. W tej czesci Oławy brak jest dobrego supermarketu a do posesji jest bardzo dobry wjazd i duży plac dobry na parking

 
 
 

     22. DZIERŻONIÓW - OKOLICA - 4.500 m2, DZ, 4.650 M2

CENA - 2.450.000 ZŁ NETTO
 
Duży obiekt niedaleko Dzierżoniowa. Każda kondygnacja po 1.125 m2 posiada oddzielną wycenę - od 1,9 mln zł do 2,2 mln zł netto. Prawdziwa okazja - 1/3 wyceny. Parter z przeznaczeniem na handel, piętra - biura lub produkcja.
 
    
 
 

     23. JELENIA GÓRA - OKOLICA - HOTEL 2.500 M2

CENA - 11.000.000 ZŁ
 
Jedyny, unikalny HOTEL ,PENSJONAT ,OŚRODEK WYPOCZYNKOWY w Polsce , położony na samym szczycie góry na wysokości 714 m n.p.m. Budynek był początkowo siedzibą-domem wakacyjnym Otto Von Bismarcka - Kanclerza Niemiec - zbudowany w 1873 roku - w latach1900-1945 był sanatorium--w czasie wojny siedzibą i sanatorium dla dowództwa lotników. Po II wojnie był użytkowany jako schronisko, później jako dom wczasowy. Od roku 2007 nowi właściciele rozpoczęli kapitalny remont ośrodka.W chwili obecnej prawie wszystko jest nowe. Stara część budynku zbudowana jest z granitu o grubości ponad metra i cegły ,a nowa z cegły klinkierowej o bardzo dużej twardości.Ośrodek położony jest na 2,5 ha działki budowlanej, na której bije własne zródło wody. Budynek ma powierzchnię 2500m2, posiada 40 pokoi. Można w nim pomieścić ok.64 osoby. W ośrodku znajduje się wielka sala balowa oraz duża kawiarnia. Jest również sauna parowa i fińska a także kort tenisowy i boisko do piłki nożnej lub siatkówki.Na terenie jest 50 miejsc postojowych dla samochodów oraz 12 garaży. 1300 m od budynku jest przystanek autobusu komunikacji miejskiej. 7 KM DO WYCIAGÓW W SZKLARSKIEJ PORĘBIE,12 KM DO CENTRUM JELENIEJ GÓRY. DACHY Z MIEDZI , MURY Z GRANITU I CEGŁY KLINKIEROWEJ .CAŁA DZIAŁKA BUDOWLANA--MOŻNA BUDOWAĆ APARTAMENTOWCE LUB INNE OBIEKTY ZWIĄZANE Z TURYSTYKĄ.Okazja za taki obiekt i położenie-same media i działka na szczycie góry są tyle warte.Wartość odtworzeniowa pomijając wartość historyczną to ponad 25 mln. OBNIŻKA CENY Z 14 MLN. !! 

   
 
 

      24. HOTEL - KARPACZ - 2.200 M2

CENA - 11.250.000 NETTO
 
Hotel położony jest w cichej i malowniczej części Karpacza. Komfortowe wnętrza hotelowe zaprojektowane na styl tyrolski tworzą przyjazny i ciepły klimat. Hotel posiada 36 profesjonalnie urządzonych pokoi o najwyższym standardzie oraz jeden apartament. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV SAT, telefon, mini-bar, sejf oraz jest w nich dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje posiadają balkony, z których roztaczają się piękne widoki na góry.  W hotelu znajduje się restauracja. Hotel dysponuje klimatyzowaną i profesjonalnie urządzoną salą konferencyjną na 70 osób wyposażoną w nowoczesny sprzęt audio- wizualny. Do dyspozycji gości również basen z wszelkimi atrakcjami. .        
 
 
 
 

     25. KARPACZ - PENSJONAT - 1.500 M2

CENA - 7.250.000 ZŁ NETTO
 
Obiekt dysponuje 28 pokojami dla gosci. W hotelu znajduje sie 68 miejsc noclegowych (z moliwoscia 7 dostawek). Na parkingu miesci sie 45 samochodów osobowych, ewentualnie 3 autokary (przy obecnosci autokaru nie ma zbyt wielu samochodów osobowych). Restauracja hotelowa dysponuje 60 miejscami dla klientów, bar hotelowy pomiesci 30 osób. Dochodowy.
 
 
 

     26. KARPACZ - PENSJONAT -PONAD 1.600 M2

CENA - 5.000.000 ZŁ
 
Działka ok. 2.000 m2. Budynek z lat 30 XX wieku, fundamenty murowane, ściany tradycyjne z cegły ,strop zelbetowy pod piwnica a partnerem, pozostałe drewniane.schody betonowe,dach kryty blachodachowka.
Piwnica o pow. 200m2, parter = recepcja i dwie  restaurację razem: ok. 510 m2.
I piętro 427m2
II piętro 465m2
III piętro 216m2
  
 

     27. LEGNICA - OBIEKT OK. 1.950 M2, DZ. OK. 4.700 M2

CENA - 10.700.000 ZŁ
 
Obiekt 2 kondygnacyjny, w całości podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Piwnica o powierzchni - 461,05 m2, parter -532,53 m2, I piętro -507,44 m2 oraz poddasze o powierzchni 431,75 m2. W kondygnacji parteru pomieszczenia zaadoptowane do funkcji produkcji lekkiej, w kondygnacji piwnic powierzchnie składowe, w kondygnacji piętra powierzchnie mieszkalne. 3 ciągi komunikacyjne pomiędzy kondygnacjami. Powierzchnie mieszkalne wykończono w standardzie wysokim, powierzchnie produkcyjne w standardzie popularnym.  W części parteru powłoki malarskie do odnowienia.  Ogólny standard wykończenia obiektu ponad przeciętny. Teren całkowicie uzbrojony w media, ogrodzenie murowane z elementami metaloplastyki. Zagospodarowana zieleń wokół budynku. Bardzo atrakcyjne miejsce w Legnicy .Blisko do centrum miasta i obwodnicy miasta. Bardzo dobry dojazd do autostrady A-4. Doskonała nieruchomość dla inwestora ,firmy lub rodzinnego biznesu.
 
    
 
 

      28. LEGNICA - OBIEKT OK. 1.800 M2, DZ. OK. 6.600 M2

CENA - 3.900.000 ZŁ

Doskonała lokalizacja w centrum miasta, duży ruch kołowy i pieszy, w pobliżu centra handlowe oraz sklepy. Obiekt handlowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1.800 m2 oraz magazynowy o pow. ok. 410 m2. Obiekt jest w pełni przystosowany do przyjmowania dostaw przez pojazdy ciężarowe o pow. 25 t., jak również jest  uzbrojony we wszystkie niezbędne media. Na terenie nieruchomości wydzielono cześć parkingową na ok. 50 miejsc parkingowych. Jest możliwosć jej powiększenia o kolejne 30 - 40 miejsc. Jest chętny na wynajem części obiektu.

 
 

      29. KĄTY WROCŁAWSKIE - OKOLICA - ZAKŁAD PRODUKCYJNY

CENA -  3.700.000 ZŁ
 
Teren zlokalizowany bardzo korzystnie: oddalony zaledwie ok. 3 km od zjazdu na autostradę A4 , od Wrocławia ok. 20 km; ogrodzony, strzeżony. Istniejące obiekty mogą zostać wykorzystane do produkcji lub magazynowania. Tereny mogą być przeznaczone na nowe inwestycje. Na terenie dwie hale po 1.250 m2, wys. 7 m. Plac manewrowy utwardzony, drogi wewnętrzne, pow. gruntów 31000 m2, 3 wjazdy, trafostacja 250 KW, zbiornik przeciwpożarowy, waga przejazdowa do 60 ton, hydrofornia, pomieszczenia socjalne dla pracowników, Monitoring CTTV, alarm , obiekt chroniony. Cena za teren, obiekty - gratis
 
 
 

      30. WAŁBRZYCH - OBIEKT BIUROWY OK. 430 M2,DZ. OK. 3.750 M2

CENA -  334.000 ZŁ ZAKUP NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE LICYTACJI KOMORNICZEJ
 
Budynek biurowo-magazynowy Wałbrzych-Piaskowa Góra, w sąsiedztwie terenów zabudowy przemysłowej, usługowej i mieszkalnej, w kompleksie budynków przemysłowych byłej Huty Szkła „Wałbrzych”. Zainteresowanym doślemy szczegółową ofertę
 
 

      31. TRZEBICA - OKOLICA - MAGAZYNY - OK. 1.600 M2, DZ. 5.200 M2, TRASA

CENA - 652.000 ZŁ ZAKUP NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE LICYTACJI KOMORNICZEJ
 
Odległość do centrum Wrocławia ok. 15 km, Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji benzynowej. Zainteresowanym doślemy szczegółową ofertę
 
 
 

      32. OŁAWA -BIUROWIEC I HALA - OK. 1.500 M2

CENA - 2.100.000 NETTO
 
Obiekt mieści się blisko Wrocławia w bardzo dogodnym położeniu blisko autostrady, przy Oławskiej i Jelczańskiej Strefie Ekonomicznej ,dogodny dojazd. Nieruchomość ma 7385m2 (działka) jest utwardzona, asfaltowana ,dużo miejsc parkingowych oraz bardzo dogodny dla komunikacji samochodów ciężarowych. W obiekcie można wyodrębinić elementy:
1) Biurowiec stan idealny po remoncie kapitalnym ma 364m2 . Znajdiją się w nim pomieszczenia biurowe, toalety, pomieszczenia socjalne.
2) Sklep z dużym zapleczem też po remoncie.
3) Hale mające przeznaczenie produkcyjne, magazynowe itp. ( hala 730m2 ,hala 280m2 ,hala 100m2)
Na posesji znajduje się również osiatkowana zabudowana wiata może być na magazyn. Całość nieruchomości jest odgrodzona