WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A

   1. DOM - PENSJONAT W KARPACZU

CENA - 1.150.000 ZŁ
 
Uroczy pensjonat w Karpaczu. Willa położona w otoczeniu lasu, jednocześnie blisko centrum. Powierzchnia domu: 280 m2, powierzchnia działki 700m2.
W budynku znajdują się :
  • 5 pokoi dla gości : pokoje w pełni wyposażone, o wysokim standardzie z łazienką (tv, radio, pościel, ręczniki),
  • kuchnia dla gości (kompletnie wyposażona) i jadalnia (pełny zestaw mebli i naczyń),
  • mieszkanie dla właścicieli (2 pokoje, kuchnia, łazienka),
  • garaż,
  • piwnica i strych.
Pensjonat jest gotowy do prowadzenia (14 miejsc noclegowych). Ma wyrobioną renomę i pozytywne opinie. Jednocześnie nadaje się do zmiany charakteru na dom jednorodzinny.
 
 
 
 
      2. POLANICA - PONAD 400 M2
 
CENA - 1.870.000 ZŁ
 
Obiekt położony w centralnej części Uzdrowiska Polanica –Zdrój, graniczący z parkiem zdrojowym. Działka zabudowana jest budynkiem dwukondygnacyjnym z poddaszem nieużytkowym oraz przyziemiem, wyposażona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową i telefoniczną, powierzchnia działki wynosi ponad 1.400 m2. Obecnie powierzchnia ogólna budynku wynosi 410 m2 (bez strychu). Przygotowany jest projekt rozbudowy do 800 m2. W obiekcie mieścił się dom wypoczynkowy. Funkcjonowało 13 pokoi, w których było 28 miejsc noclegowych. Jest również możliwość wydzielenia gotowych mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia. Nieruchomość ta jest jednym z najbardziej atrakcyjnie położonych obiektów w mieście.