WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A

Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 

    1. SKARŻYSKO-KAMIENNA - HALE

CENA -1.575.000 ZŁ (390.000 EURO)
 
Duże, żelbetowe hale w stanie surowym o pow. ok. 6.000 m2, na działce 16.000 m2. Jest to nieruchomosc przemysłowa, przy drodze ekspresowej S-7 Warszawa-Kraków. Może być zaadaptowana na cele produkcyjne, magazynowo-logistyczne. 
 
 
 
 
     2. SKARŻYSKO-KAMIENNA - HALE (3.000 m2, 2.100 m2 i 800 m2)
 
CENA - 1.500.000 ZŁ

Kompleks nieruchomości znajdujący się na obszarze 1,15 ha. Dojazd z drogi asfaltowej, 200m do drogi krajowej, 2 km do drogi S7. Obiekty nie są ogrodzone i nie jest prowadzona w nich żadna działalność. W żadnym budynku nie ma ogrzewania oraz kanalizacji. Teren w studium jest zaznaczony jako przemysłowy z usługami. Całość jest w użytkowaniu wieczystym. W skład kompleksu wchodzą budynki:

1. Hala magazynowo-produkcyjna wybudowana w latach 20-tych XX w. W obecnym stanie hala nadaje się tylko do generalnego remontu. Ściany, okna, drzwi oraz posadzka mają ubytki i nadają się tylko do renowacji. Jednakże stan techniczny konstrukcji nośnej oraz dachu jest w dobrym stanie. Całkowita pow. użytkowa wynosi ponad 3.000 m2. W obiekcie znajduje się czynna stacja transformatorowa (jest wpisana do aktu notarialnego).
 
2. Budynek biurowy, nieocieplony i nadaje się do renowacji. Stan konstrukcji nośnej jest bardzo dobry. Wykończenie wewnętrzne i zewnętrzne wymaga odnowy.Media w budynku: woda + możliwość przyłączenia się do kanalizacji, gazu i prądu. Przed budynkiem znajduje się plac manewrowy o powierzchni około 1600m2, który można wykorzystać na parking.
 
3. Hala magazynowo-produkcyjna - w obecnym stanie hala nadaje się do użytkowania. Elewacja zewnętrzna nadaje się do średniej renowacji. Media w hali: alarm, siła 37 kW i woda. Stan techniczny konstrukcji nośnej oraz dachu jest w dobrym stanie. Obiekt składa się z kilku większych pomieszczeń i pokoi socjalnych oraz biurowych. Przed budynkiem znajduje się plac manewrowy o powierzchni około 1600m2.
 
 
 
 

     3. JĘDRZEJÓW - OBIEKTY PONAD 1.000 M2, DZ. 1,5 HA

CENA - 2.300.000 ZŁ
 
Doskonała lokalizacji. Nieruchomość jest ogrodzona, utwardzona, posiada zezwolenie na budowę, jest podłączona pod system alarmowy. W skład oferowanej działki wchodzi pawilon handlowy z magazynem (wolnostojący, parter) i szereg mniejszych powierzchni magazynowych. Materiały z których wykonane są budynki: kamień budowlany, cegła pełna palona, kamień wapienny, pustaki suporeks, cegła dziurawka. Bramy stalowe, budynki otynkowane. Stolarka okienna nowa PCV, drzwi drewniane. Podłogi wnętrz - terrakota, magazyny- wylewka.