WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 

 
   1. HOTEL**** - ok. 4.750 m2, PRZY TRASIE - SUPER LUKSUSOWY!
 
CENA - 13.500.000 ZŁ NETTO
 
Obiekt posiada: 
- 130 miejsc noclegowych,
- restaurację na 120 miejsc,
- salę Kongresową na 300 osób,
- dwie mniejsze sale konferencyjne,
- basen kryty z sauną i jacuzzi,
- solarium,
- kręgielnie,
- gabinet masażu,
- boisko sportowe,
- halę sportową.
 
Działka - ok. 2 ha

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się luksusowy dom wolnostojący o pow. około 400 m2 na działce o powierzchni 3500m2 przeznaczony na sprzedaż wraz z obiektem - cena do uzgodnienia.
Więcej informacji doślemy e-mailem. 
  
  
   2. PENSJONAT, BYSTRA K/BIELSKA-BIAŁEJ OK. 600 M2
 
CENA - 2.900.000 ZŁ
 
Willa wybudowana została  w 1920 roku na potrzeby letników. Dziś odrestaurowany, wyremontowany budynek nic nie stracił ze swojej cudownie przyjaznej  aury, która sprawia, że  kto raz przekroczy jego próg, zostaje oczarowany spokojem i chce wracać tu i wracać, bez końca.
Na  parterze willi są dwa ogromne salony, których podłogi  wyłożone są oryginalnym, odrestaurowanym parkietem. Z jednego z salonów jest wyjście na ogrodowy  taras o powierzchni 50 mkw, a z tarasu – do ogrodu.  Pierwsze piętro to cztery pokoje (gabinety, sypialnie) oraz urokliwa przeszklona  weranda. Piętro drugie to trzy apartamenty dwupokojowe oraz ogromny pokój kąpielowy. Apartamenty z balkonami. Piętro trzecie to poddasze – przygotowane pod samodzielny apartament. Na każdej kondygnacji willi oprócz przestrzennego holu  usytuowane są toalety, a każdy z pokoi ma niezależny węzeł łazienkowy. W piwnicy budynku przygotowany jest węzeł kuchenny do obsługi pensjonariuszy, gości czy też domowników.
Areał ziemi przynależny do willi liczy 2565 mkw i obecnie jest to zagospodarowany ”czarodziejski” ogród z działającą instalacją nawadniającą oraz przepiękną góralską  pięćdziesięciometrową altaną wyposażoną w piec do pieczenia chleba, prosiaka, wędzak, kuchnię węglową i grill. Na terenie posesji jest parking na 12 aut.
Willa może być reprezentacyjną rezydencją, siedzibą firmy,  kliniką,  urokliwym pensjonatem, czy też  ekskluzywnym  domem  starców.Jej, bez mała, sześciuset metrową powierzchnię można doskonale przystosować do potrzeb ośrodka Spa&beauty, a nawet na potrzeby ekskluzywnej szkoły czy też szkoleń.
Możliwość dokupienia gruntu ok. 5 ha obok pensjonatu (oferta w inwestycyjnych).
 
     
 
   3. CZELADŹ, DUŻE HALE I MAGAZYNY!
CENA - BARDZO ATRAKCYJNA - ZAINTERESOWANYM DOŚLEMY SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ!
 
Sprzedaż hal produkcyjno- magazynowych i magazynowych o powierzchni od 500 do 5000 m2, wynajem oraz zakup działek niezabudowanych o powierzchni 0,5 do 2 ha.
 
  
 

    4. TYCHY - OKOLICA - DUŻY OBIEKT

CENA - 1.700.000 ZŁ
 
Nieruchomość 2 kondygnacyjna na wszelką działalność handlowo - usługowo - magazynowo - biurowo - produkcyjną o pow. 1.000 m2 w tym 400 m2 o wysokości 5m. Poza tym budynki gospodarcze na tej nieruchomości o pow. ok. 150 m2 w tym garaż na 2 Tiry. Podwórko wybetonowane, wszelkie media, centrum, dojazd droga asfaltową do Katowic i Bielska. Możliwość manewru sam. ciężarowymi. Pow. działki 3.000 m2.
 
 

    5. CIESZYN - HALE

CENA - 5.700.000 ZŁ
 
Nieruchomość składa się z zespołu budynków o łącznej pow. ponad 3.300 m2 położonych na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 6.500 m2. W części niezabudowanej, działka jest zagospodarowana jako asfaltowe lub betonowe drogi wewnętrzne, plac manewrowy i niewielkie tereny zieleni urządzonej niskiej. Teren działki jest oświetlony i uzbrojony w energię elektryczną, gaz, wodociąg komunalny, sieć telefoniczną i kanalizację. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań nieruchomość położona jest na terenie strefy przemysłowej. Położenie nieruchomości, sąsiedztwo oraz zapisy w studium pozwalają na stwierdzenie, że nieruchomość położona jest w obszarze o przeznaczeniu wielofunkcyjnym, na którym mogą być realizowane usługi właściwe obszarom przemysłowym oraz usługi, handel.
 
 

    6. RYBNIK - STACJA PALIW

CENA - 1.550.000 ZŁ
 
Stacja paliw, myjnia wulkanizacja, bar. W bardzo dobrym punkcie miasta, przy głównej ulicy, razem powierzchnia ponad 870 m2, parking oraz niewykorzystany obok grunt (ponad 1.650 m2). Dobrze prosperująca działalność. Teren ogrodzony. Właściciel posiadam również zatwierdzony projekt pozwolenia na rozbudowę istniejącej nieruchomości o bar – restaurację, część mieszkalną oraz zainstalowania rozlewni gazu.
 
 
 

    7. KATOWICE - OKOLICA, OBIEKTY NA DZIAŁCE OK. 15.000 M2

CENA - 9.400.000 ZŁ
 
Obiekty blisko granicy Katowic. Na działce motel (30 miejsc - 15 pokoje), połączonym z częścią administracyjną, którą można łatwo adoptować na dodatkowe pokoje oraz Stacją Kontroli Pojazdów i myjnią samochodową. Powierzchnia łączna zabudowy około 900 m2. Ponadto na działce - Stacja Paliw (obecnie wyrejestrowana w Urzędzie Kontroli i Regulacji Energetyki) stanowiąca odrębną nieruchomość - 55 m2. Pełne uzbrojenie w media.
Teren, na którym położona jest nieruchomość przeznaczono pod: tereny działalności usługowej, rzemieślniczej, wytwórczej i produkcyjnej.  (3UR/P). Idealna na działalność logistyczną lub handlową.

 

 

    8. CZĘSTOCHOWA - DOM + ZAKŁAD

CENA - 1.350.000 ZŁ
Budynek produkcyjno-mieszkalny wybudowany w 1992/93 r.
 • mur dwuwarstwowy max30cm styropian5cm max14cm 
 • dach pełne deskowanie +papa pokryty blacho-dachówką prod. szwedzkiej
 • pow.działki 1296 m (ogrodzona i zagospodarowana)  przydział mocy 200kW wraz z transformatorem na działce
 • pow. produkcyjna 320m
 • pow. mieszkalna 270m
 • pow. socjalno-magazynowa 180m
 • pow.strych 150m

Hala użytkowo-produkcyjna

 • wysokość 3,5m
 • pełne media i siła
 • posadzka nie pylna

Pow. mieszkalna

 • piwnica kotłownia + skład opału dwa pomieszczenia
 • parter kuchnia z jadalnią ,salon, hol, łazienka, pokój  
 • piętro 4 sypialnie ,pralnia hol ,duża łazienka 
 • strych do adaptacji
OPCJONALNIE - dopłata za wyposażenie zakładu produkcyjnego
 
   
 
 
      9. KOPALNIA NA ŚLĄSKU
 
CENA - 1.600.000 zł brutto

Nieruchomość znajduje się na terenie byłej kopalni. Budynek 1842 m2 w tym hala 1000 m2 na działce 10181 m2 - utwardzona, około 1/4 asfalt. Media: prąd 100 kw - możliwość bez ograniczeń, woda, kanalizacja, łączność telefoniczna (kablowa) Cena - sztywna ze względu na samą wartość działki.

  
 
 
     10. RACIBÓRZ - OBIEKT HANDLOWY - pow. 4.000 m2
 
CENA - 4.500.000 ZŁ - ZNACZNIE PONIŻEJ WYCENY

Hala handlowo-usługowa o całkowitej pow. 4000 m2 (pow.uż.3500 m2 ) na gruncie o pow. 6500 m2. Obiekt po kapitalnym remoncie, dostosowany do funkcji centrum handlowego z pełnym zapleczem. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - doskonała lokalizacja. Poza działalnością handlową nadaje się do prowadzenia działalności rozrywkowej czy sportowej np. dyskoteka, kręgielnia , squash,  do przejęcia jest gotowy klub bilardowy z ośmioma stołami bilardowymi i pełnym wyposażeniem. Obiekt posiada parkingi na ok 100 samochodów, wygodne podjazdy dla samochodów dostawczych, wyposażony jest we wszystkie konieczne instalacje, posiada całodobowy monitoring sprzężony z instalacją p-poż. Obiekt ogrzewany przez miejską sieć grzewczą poprzez wentylację mechaniczną.  Istnieje możliwość kupna sąsiadującej działki o pow. 1500 m2 z budynkiem częściowo wyremontowanym o pow. uż. ok. 1000 m2 - cena 550 tyś

 
 
 
     11. CZELADŹ - HALA 5.050 M2 + BIURA 1.200 M2
 
CENA - 2.800.000 zł netto za całość
 
hala produkcyjno-magazynowa z czescią biurową, o powierzchni 5.050 m2 (hala) (wysokość 8,7 m) i 1.200m2 (biura). Konstrukcja stalowa. Słupy i dźwigary w postaci kratownic. Poszycie dachu stanowią płyty typu Sandwich. Ściany ocieplone wełną mineralną osłonioną blachą trapezową. Obiekt posiada wysokie bramy wjazdowe pozwalające na wjazd pojazdów samochodowych o dużych gabarytach. Hala podzielona na 4 części za pomocą lekkich przepierzeń z blachy trapezowej. Posadzka
przewidziana na duże obciążenia, chemoodporna z okładziną z płytek klinkierowych. Obiekt wyposażono w suwnicę 3,2 t. Do hali dostawiony budynek biurowo- produkcyjny, w konstrukcji żelbetowej, czterokondygnacyjny. Doskonała lokalizacja, bardzo dobre połączenie z drogami krajowymi, dogodny dojazd z miast Aglomeracji Śląskiej, dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych, gotowe obiekty w dobrym stanie technicznym, duża różnorodność możliwości wynajmu powierzchni- magazynowe, produkcyjne, powierzchnie biurowe. sąsiedztwo innych firm produkcyjno- usługowo- handlowych.
 
  
 
 
     12. KATOWICE - CENTRUM - BIUROWIEC, BIUROWO-MAGAZYNOWY, HOTEL - 5.100 M2
 
CENA - 5.300.000 + PCC
 
OFERTA SPRZEDAŻY budynków w Śródmieściu Katowic - biura, hotel, siedziba firmy. Nieruchomść składa się z dwóch budynków połączonych przewiązką: czterokondygnacyjny biurowiec zlokalizowany bezpooerednio przy ulicy oraz dwukondygnacyjny obiekt magazynowo - biurowy.
Proponujemy 3 opcje sprzedaży:
1. zakup kompleksu budynków (A i B)
2. Zakup wyłącznie budynku biurowego (A) - Biurowiec: 2544 m2 + 556 m2 wysokich piwnic. Cena - 3.950.000 zł + PCC
3. Zakup wyłącznie budynku magazynowo- biurowego (B) -Magazynowo – biurowy: 1360 m2 + 620 m2 wysokich piwnic. Cena - 1.700.000 zł + PCC
Budynek biurowy jest wynajęty ale wymaga przeprowadzenia generalnego remontu w celu podniesienia standardu pomieszczeń i estetyki otoczenia. Budynek magazynowo – biurowy od kilku miesiêcy jest nieużytkowany, wymaga przeprowadzenia generalnego remontu w przypadku wykorzystania go na inne cele ni¿ magazynowe. Właściciel jest w trakcie przygotowania generalnego remontu biurowca. Zgodnie z harmonogramem remont rozpocznie siê w paŸdzierniku br. a zakończy w marcu 2013 r. Po przeprowadzeniu remontu obiekt będzie wynajmowany na cele biurowe (z pozyskaniem nowych najemców). Istnieje możliwość zakupu obiektów w stanie obecnym. Obiekty są położone na dużej działce - 5.600 m2, co umożliwia wydzielenie wystarczającej ilości miejsc parkingowych. Obiekt dobrze widoczny z Drogowej Trasy Średnicowej oraz ulicy. W sąsiedztwie znajdują się budynki o charakterze usługowym, biurowym i handlowym.
 
 
    
 
 
 
      13. USTROŃ - OŚRODEK - 2.300 M2, DZIAŁKA - OK. 1,5 HA
 
CENA - 5.500.000 ZŁ + PCC
 
Co stanowi ok. 50% bieżącej wyceny. Obiekt posiada 90 miejsc noclegowych w pokojach jedno i wieloosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i TV-SAT. Zaplecze rekreacyjnego i gastronomicznego:
 • restauracja
 • dyskoteka, pub
 • sauna
 • solarium
 • basen letni
 • bilard, piłkarzyki
 • koło ośrodka znajduje się kryty basen oraz 3 wyciągi narciarskie
     
 
 
 
      14. SZCZYRK - PENSJONAT - 830 M2
 
CENA - 2.800.000 NETTO
 
śliczny, działający pensjonat ze stałą bazą klientów i pełnym wyposażeniem, blisko centrum miasta i wyciągów. Obiekt posiada 45 miejsc noclegowych, w pokojach 2-osobowych, studiach 3 i 4-osobowych i 2 apartamentach.  Dodatkowo samodzielne mieszkanie dla właścicieli - składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, TV i WiFi.  Na terenie obiektu znajduje się sala kominkowa, bilard, kawiarenka internetowa i kącik zabaw dla dzieci, a także narciarnia. Pensjonat posiada własne, dobrze wyposażone zaplecze gastronomiczne oraz duży taras widokowy.
 
     
 
 
 
      15. CZĘSTOCHOWA - OKOLICA - 6.500 M, RAMPA KOLEJOWA, POD MARKET
 
CENA - 13.200.000 zł
 
Doskonała lokalizacja! Nieruchomość zlokalizowana w okolicy Częstochowy, przy drodze krajowej, w centrum miasta o powierzchni 4,23 ha blisko dworzec PKS i PKP. Pod dachem 6500 m/2 możliwość adaptacji biurowca 400 m/2, własna kotłownia. Dostępne wszystkie media (woda, kanalizacja, prąd, telefon), własna stacja trafo, własna rampa kolejowa, teren oświetlony, chroniony, zabudowany. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod handel, usługi, przemysł. Istnieje możliwość zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i budowy obiektów handlowych powyżej 2000m/2.
 
 
 
 
 
      16. ŁAZISKA GÓRNE - OBIEKT - OK. 500 M2
 
CENA - 1.250.000 ZŁ
 
Lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Łazisk Górnych o pow. 125 m2 z zapleczem na parterze budynku z przeznaczeniem na bank, handel, usługi itd. Na pierwszym piętrze powierzchnia handlowo-usługowa 125 m2 lub po przedzieleniu 85 m2 i 40 m2. Na drugim pietrze 101 m2 pow handlowej + biuro + WC + pokój dla personelu. Wszystkie powierzchnie w wysokości 2,95h
Ogrzewanie podłogowe, gazowe, możliwość montażu podliczników elektrycznych na każdym piętrze. Stolarka okienna i drzwiowa wykonane z aluminium. lokal na różne działalności.   
 
 
 
 
      17. WISŁA - OŚRODEK - OK. 4.200 M2, DZ. PONAD 1,7 HA
 
CENA - 13.500.000 ZŁ

Obiekt posiadający 160 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych ( z możliwością zaaranżowania dostawki ) oraz luksusowych apartamentach. Każdy z pokoi wyposażony jest pełny węzeł sanitarny, TV-SAT i telefon. Apartamenty wyposażone są dodatkowo w lodówkę i mini barek. Większość pokoi posiada balkony i usytuowane są od strony południowej, dzięki czemu zyskują wspaniałą słoneczną ekspozycje i ukazują przepiękną rozległą panoramę Wisły
i szczytów gór pasma Beskidu Śląskiego.
i profesjonalnie wyposażone umożliwiają prowadzenie zajęć i wykładów z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Część sal jest klimatyzowana

Cztery sale konferencyjne: aula na 100, sala na 50, sala na 30 i sala kameralna na 25 miejsc.
 
 
 
 
 
      18  WISŁA - DOM WYPOCZYNKOWY - PONAD 2.600 M2, DZIAŁKA OK. 1,1 HA
 
CENA - 9.800.000 ZŁ

Przeznaczona do łącznej sprzedaży nieruchomość zabudowana domem wypoczynkowym i sąsiadująca działka o pow. ok. 0,5 ha. Ośrodek bardzo atrakcyjny, malowniczo położony ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy, blisko centrum. Obiekt posiada 51 pokoi zapewniających 120 miejsc noclegowych. W pokojach telewizja, telefon, łazienki, lodówki. Ponadto restauracja, sala kominkowa z drink barem, kawiarnia, bilard.  Działka atrakcyjnie zagospodarowana, m.in. ogród z oczkiem wodnym, meble ogrodowe (możliwość grillowania, ogniska), monitorowany parking. W obiekcie znajdują się dwie profesjonalne sale konferencyjne: na 130 oraz 40 osób.

 
 
 
    19. BAZA PALIW -  OK. 2 HA, BOCZNICA KOLEJOWA
 
CENA - 3.900.000 ZŁ NETTO
 
Baza paliw, duża pojemność zbiorników na paliwo, teren ogrodzony, monitorowany. Zainteresowanym doślemy pełną ofertę.
 
     
 
 
      20. HOTEL W WIŚLE - LUX - SUPER OKAZJA!
 
CENA - 12.000.000 ZŁ NETTO

do sprzedaży hotel w Wiśle, 3*, 100 osób , ok. 2.450 m2- pow.użytkowa, działka ok. 4.100 m2, działa od trzech lat, świetne opinie, doświadczona załoga, wyśmienita kuchnia, dobry manager z doświadczeniem, itd… Wycena z czerwca 2012 r. - 27.700.000 zł netto. Jest zgoda na rozbudowę.

   
 
 

     21. CHORZÓW - 1.300 M2, DZ. 2.600 M2

CENA - 6.000.000 ZŁ
 
nieruchomość położona w ścisłym centrum, przy głównej drodze pomiędzy Katowice -Bytom, w pobliżu stacji benzynowej. Doskonała lokalizacja.
 
 
 

      22. MYSŁOWICE - 1.000 M2

CENA - 3.000.000 ZŁ NETTO
 
Działka 800 m2- z możliwością powiększenia, zabudowania - 1 000 m2 (4 kondygnacje)
 
  
 
 

      23. WODZISŁAW ŚLĄSKI -ZESPÓŁ OBIEKTÓW - OK. 4.200 M2

CENA - 3.975.500 ZŁ CENA WYWOŁAWCZA - LICYTACJA KOMORNICZA
 
Nieruchomość położona jest:
- w miejscowości Wodzisław Śląski, gmina Wodzisław Śląski, powiat wodzisławski - doskonała lokalizacja
 
W skład nieruchomości wchodzą działki o łącznej powierzchni 2,9144 ha o przeznaczeniu usługowo - produkcyjnym (zgodnie z MPZP), zabudowane kilkoma budynkami  o łącznej pow. ok. 4.200 m2.

Szacowana Wartość Rynkowa - 5 300 000 zł brutto. Cena Wywołania I licytacji - 3 975 500 zł brutto
 
 
 

      24. PSZCZYNA -OKOLICA - HALE + BIURO - 1.000 M2

CENA -  1.450.000 ZŁ NETTO
 
nieruchomość położona przy głównej drodze z Pszczyny do Oświęcimia. Przy tej drodze nie ma stacji benzynowej. Na działce są hale magazynowe,lokal handlowo-biurowy,waga do materiałów sypkich.Teren utwardzony. Powierzchnia działki - 6.700 m2. Zgodnie z obowiązującym aktualnie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy teren ten znajduje sie w obszarze terenów działalności gospodarczej usługowo-produkcyjnych i jest oznaczony symbolem G3