WORLD HOUSE
      Biuro Obrotu
    Nieruchomościami
         604 906 111 
     W A R S Z A W A
Jeżeli interesuje Państwa inna wielkość, lokalizacja lub rodzaj nieruchomości - PROSIMY O KONTAKT - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ. Poniżej zamieszczone stanowią tylko drobną część naszej bazy. 

 
    1. Piotrków Trybunalski, 3.000 m2, DOSKONAŁA LOKALIZACJA!
 
CENA - 2.900.000 ZŁ
 
LOKALIZACJA: ścisłe centrum Piotrkowa Tryb. wzdłuż drogi krajowej DK 12, duze natezenie ruchu pieszych i samochodów. Działka bezpośrednio sąsiaduje z parkingiem miejskim bezpłatnym na około 150 miejsc parkingowych, duzym osiedlem blokow i osiedlem domkow szeregowcow, szkola, hala sportowa, stare miasto.
DZIAŁKA NIEZABUDOWANA O POW. CA 3000 m2 posiadająca aktualne warunki zabudowy,
WARUNKI ZABUDOWY:
BUDYNEK HANDLOWO – USŁUGOWO – MIESZKALNY OD 1 DO 3 KONDYGNACJI, WYSOKOSC GORNEJ KRAWEDZI ELEWACJI FRONTOWEJ MAX 12m
Możliwa POWIERZCHNIA użytkowa - 3000m2
MAKSYMALNA POWIERZCHNIA sprzedaży - 2000m2
WŁASNOŚĆ NOTARIALNA. SPRZEDAŻ ORAZ MOZWLIWOSC DLUGOTERMINOWEGO NAJMU, WSPOLNEJ INWESTYCJI, BUDOWA POD NAJEMCE, SPRZEDAŻ.
 

 
 
    2. ŁÓDŹ - 1.400 M2 - DOSKONAŁA LOKALIZACJA!
 
CENA - 2.300.000 ZŁ
 
Działka ma ponad 1.400 m2, WZ na 2.800 PUM netto, na apartamentowiec 5 piętrowy, wszystkie media, pozwolenie na parking podziemny budowany pod całą powierzchnią działki. Przy zabudowie biurowej lub nawet przy zabudowie mieszkaniowej istnieje, zdaniem architektów, którzy oglądali WZ istnieje możliwość zbudowania tzw. kondygnacji w dachu, czyli cofniętej od ulicy. Podnosiłoby to PUM ponad 3.000 m2. W przeszłości na działce dopuszczona była funkcja biurowa, powrót do niej także nie byłby trudny. Jest na to potwierdzenie z urzędu miasta. Poniżej oferta nr 3, przylega do tej nieruchomości - istnieje możliwość kupna całości.
 
  
 
 
 
    3. ŁÓDŹ, 4.400 M2 Z ZABYTKOWĄ WILLĄ!
 
CENA  - 9.500.000 ZŁ
 
Stylowa willa z XIX wieku, dysponująca własnym parkingiem, komfortowym ogrodem w stylu parkowym, w doskonałej lokalizacji (ta dzielnica Łodzi przechodzi obecnie gruntowną rewitalizację). Działka jest ogrodzona. Willa zajmuje niewielką część działki - ok. 860 m2  powierzchni użytkowej). Obecnie w willi są biura. Większość działki zagospodarowana jest parkingiem oraz ogrodem. Aktualne przeznaczenie w planowanym studium tego terenu to zabudowa z przewagą zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Powyższa oferta nr 2, przylega do tej nieruchomości - istnieje możliwość kupna całości.
 
        

 

     4. TOMASZÓW MAZOWIECKI

CENA -  2.900.000 ZŁ + 23% VAT 
 
Obiekt handlowy: hala parterowa o konstrukcji żelbetonowej, wysokość: 6-7 m, pow. uż. ok. 1.800 m2 na działce o pow. ok. 5.100 m2 w Tomaszowie Maz. w dobrym punkcie (blisko centrum), duży ruch, z bezpośrednim wjazdem, bardzo dobra ekspozycja (dłuższym bokiem wzdłuż ulicy - ok. 100 m). Własna rampa. Możliwosc parkowania ponad 100 sam. osobowych. Media: woda, kanalizacja, elekt., gaz. Właściciel oczekuje na WZ na zmianę warunkow uzytkowania na działalność handlową.
 

 
 
 
     5. ZDUŃSKA WOLA - 9.500 M2

CENA - 1.500.000 ZŁ NETTO
 
Dla terenu stanowiącego przedmiot sprzedaży miasto Zduńska Wola nie posiada
aktualnego MPZP. Zgodnie z zapisem w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego teren ten opisany jest jako teren rozwojowy wolny przewidywany do zabudowy. Teren jest całkowicie uzbrojony w energię elektryczną, miejską sieć wodociągową, zbiorczą sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej i sieć gazowniczą z dostępem do tych urzadzeń. Teren płaski. W planach Miasta jest budowa ronda i dodatkowej drogi.

 
 
 
     6. SPAŁA - 2,4 HA - PIĘKNA POD HOTEL, REZYDENCJĘ!
 
CENA - 150.000 ZŁ
 
Wyjątkowa, przepiękna parcela, urozmaicona krajobrazowo! Położona w najwyższym punkcie okolicy, sąsiadująca z lasem i starodrzewiem. Z niektórych miejsc widok na pradolinę Pilicy i Park Krajobrazowy "Natura 2000", do rzeki 500 m (nieruchomość jest wyniesiona dużo powyżej terenów zalewowych!). Teren częściowo zalesiony, wzdłuż dłuższej granicy wchodzi las wraz z naturalną drogą/przesieką. Działka jest położona w najwyższym punkcie okolicy a jednocześnie kryje w sobie uroczą dolinkę, dzięki czemu niektóre jej miejsca są absolutnie ukryte przed otoczeniem w sposób naturalny bez potrzeby budowania ogrodzenia. W najwyższym punkcie mały zagajnik. W promieniu 100 m ujęcie wody o parametrach wody źródlanej! 80 km od Warszawy, 90 km od Łodzi. Zdjęcia nie oddają uroku działki.
 
    
 
 

     7. ŁÓDŹ - OKOLICA - 2,65 HA

CENA - 1.600.000 ZŁ
 
Teren pod zabudowę mieszkaniową w Gałkowie Dużym k. Łodzi, w tym działka budowlana 6.000 m2 z domem, zagospodarowany ogród. Bardzo blisko Łodzi - 20 minut do centrum. Doskonała komunikacja. Działka bardzo szeroka - 44 m, przy głównej ulicy. Prąd i woda.

 
 
 
     8. BEŁCHATÓW - 6.000 M2, DOSKONAŁA LOKALIZACJA
 
CENA - 6.700.000 ZŁ
 
Działka ma funkcje handel, usługi, budownictwo jedno- i wielorodzinne. Wysokość budynku 11 m, wymiary działki  126.5 m x 47.5 m.
Trzy boki działki to ulice do czwartego boku dochodzi ulica. 
Działka  ma wyjątkowe położenie i dlatego można ją bardzo ekonomicznie wykorzystać.
Z uwagi na sąsiedztwo targowiska miejskiego (kłębowisko ludzi) działającego pod chmurką i z namiotu, wybudowanie cywilizowanej hali targowej byłoby bardzo dochodową inwestycją. 
Można uzyskać - 9000 PUM.
Bełchatów jest miastem  rozwijającym się najbardziej dynamicznie. Kopalnia i Elektrownia generuje bogatych mieszkańców oraz  Elektrownia otrzymała unijne dotacje. Ponad powyższe  rozwój Kopalni i Elektrowni sprawia że jest zapotrzebowanie na fachowców co z kolei doprowadziło do sytuacji, że w Bełchatowie najbardziej poszukiwane są domy i mieszkania o wyższym standardzie.
 
     
 
 
 
      9. ŁOWICZ - CENTRUM - 1,5 HA POD MARKET
 
CENA -  2.800.000 zł

Działka niezabudowana. Przy działce przystanek autobusowy, z którego możemy dojechać do gmin powiatu łowickiego: Łowicz, Chąśno, Kiernozia, Zduny, Bielawy i Domaniewice. Obok kilka dużych firm.  Przeznaczenie i uzbrojenie terenu:Działka przeznaczona jest na usługi użyteczności publicznej w tym obiekty handlowe o powierzchni do 2000 m. kw.. Do nieruchomości dochodzi przyłącze wodociągowe i energetyczne z możliwością podłączenia zasilania o dużej mocy. Dodatkowo w pobliżu działki projektowany jest transformator energetyczny. Przez działkę przechodzi kolektor kanalizacji sanitarnej i kabel światłowodowy. W ulicy jest gaz i telefon. W odległości ok. 30 metrów od nieruchomości przechodzi kanalizacja deszczowa.

 
 
 
 
      10. ŁÓDŹ - PONAD 3.400 M2
 
CENA - 1.780.000 ZŁ
 
Działka na terenie Łodzi. Oferowana nieruchomość to atrakcyjny inwestycyjnie teren idealny pod działalność usługowo-handlową, usytuowany bezpośrednio przy bardzo ruchliwej dwupasmowej jezdni, przy trasie wylotowej z miasta, w bezpośrednim sądziedztwie stacji LPG, malej samoobslugowej stacji benzynowej, myjni bezdotykowej, co zwiększa znacznie natężenie ruchu ulicznego wokół wspomnianej posesji.Plac o kształcie nieregularnym teren płaski bez naniesień, bez zalesienia, nieogrodzony.Wszystkie media.
 
 
 
 
 
      11. RADOMSKO - OKOLICA - 4,8 HA
 
CENA - 5.760.000 zł
 
do sprzedania w całości lub w cześci nieruchomość gruntowa. Działki przylegają do drogi krajowej E-91 na odcinku ok. 1200m, przy głebokości od 42 do 49 m od drogi. Media - sieć energetyczna, wodna, gazowa, oświetlenie uliczne (w części). W odległości ok. 40 m jest trafo i średnie napięcie. Przy działce są przystanki MPK i PKS, a w odległości ok 1 km stacja kolejowa i rampa przeładunkowa. Do zjazdu w Kamieńsku z trasy A-1 ok 4 km. Radomsko ze strefą ekonomiczną  ok. 10 km. W trakcie budowy jest obwodnica Radomska, a do planowanego wylotu ok 4km. Droga E-91 jako alternatywna, dla płatnej w przyszłosci A-1, ma być modernizowana przez firmę Scott-Wilson, która okresliła bieżącą  przepustowość na ok 9.000 dziennie, a możliwy wzrost do ok. 20 000. Odległości do najbliższych miast; Radomsko - 10 km, Bełchatów - 22 km, Piotrków Tryb. - 28 km, Łódz - 80 km, Częstochowa - 50. Duży ruch tranzytowy we wszystkich praktycznie kierunkach; Warszawa, Łódż, Kielce, Radom, Lublin, Katowice, Kraków, Poznań, Sieradz, Kalisz, Gdańsk. Istnieje mozliwość dokupienia sąsiednich działek, na głębokość około 150 do 200 m od drogi. W gminie brak Planu Zagospodarowania Przestrzennego, a w studium były to tereny pod średnia i małą  przedsiębiorczość. Cena przy mniejszych ilościach do negocjacji.
 
    
 
 
 
      12. ŁĘCZYCA - OK. 1,1 HA - NA MARKET
 
CENA - 2.600.000 ZŁ
Nieruchomość w ścisłym centrum Łęczycy, przy głównych ciągach komunikacyjnych i składa się z dwóch działek. Powierzchnia do zabudowy „od zaraz” ok. 6000 m2. Powierzchnia nieużytków ok 5000 m2 (rozlewisko) z możliwością zasypania i przygotowania pod dalszą zabudowę (niski nakład przedsięwzięcia) Na nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny o pow. ok 320 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. ok 400 m2. Jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla obiektu handlowego o pow. sali sprzedaży do 1200 m2, pylonu reklamowego oraz wiaty na wózki. Istnieje również możliwość lokalizacji obiektu o innym przeznaczeniu, np. budownictwo jedno lub wielorodzinne. Nieruchomość stanowi znakomitą bazę do różnych działań i inwestycji ale również do zamieszkania w bardzo dobrej i ciekawej lokalizacji.
 
 
 
 
      13. KOLUSZKI - 3,5 HA
 
CENA - 12.250.000 ZŁ

Dostępność komunikacyjna:

- Położenie przy drodze lokalnej, asfaltowej, stanowiącej trasę dojazdową między Łodzią a Tomaszowem Maz.
- 200 m od drogi wojewódzkiej nr 715 Łódź-Tomaszów Mazowiecki
- 8 km od drogi krajowej nr 72 Łódź-Warszawa
- 12 km od planowanego zjazdu węzła drogowego „Andrespol” i „Brzeziny” na autostradzie A1
- 26 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2 w Strykowie
Dane techniczne:
Nieruchomość posiada uzbrojenie w postaci sieci elektrycznej, wodociągowej, gazowej, telefonicznej, kanalizacji deszczowej.
Możliwości inwestycyjne:
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę handlowo-usługową.
 
 
 
      14. 30 HA K. ŁODZI
 
CENA - 3.000.000 ZŁ
 
Doskonała lokalizacja, w tym ok. 20 ha objętych jest Gminnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który w funkcji podstawowej przewiduje tereny pod zabudowę produkcyjną, a w uzupełniającej – zabudowę usługową. Media: woda, prąd. Stan prawny uregulowany.
 
 

      15. OSTROWY - 8.500 M2 - TRASA

CENA - 725.000 ZŁ

Możliwość podziału według potrzeb zainteresowanego, Wymiary dł 100 m szer. 85, działka narożna. Istnieje również możliwość powiększenia. Przeznaczenie wg planu zagospodarowania oznaczone jako tereny usług komercyjnych oraz tereny produkcyjno składowe z obsługą produkcji, działalności gospodarczych, rolniczych, nierolniczych, komunalnych, obsługi komunikacji (hotele, markety, składy, stacje paliw itp). Korzystne położenie geograficzne, powiązane z układem komunikacyjnym tak drogowym jak i kolejowym. Pełna infrastruktura techniczna w obrębie terenu: sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacja wraz z oczyszczalnią ścieków (ścieki przemysłowe, komunalne).Bezpośrednia lokalizacja przy drodze krajowej nr 1 (Katowice Gdańsk) oraz 5 km od drogi krajowej nr 2 (Poznań Warszawa.) Możliwość korzystania z bocznicy kolejowej.Dogodny wjazd na działkę - lewo i prawo skręt z drogi krajowej nr 1. W pobliżu znajduje się osiedle bloków i domów jednorodzinnych oraz powstaje nowy zakład po byłej cukrowni Ostrowy.

  
 
 

      16. ŁASK - OKOLICA - OK. 10 HA

CENA - 5.700.000 ZŁ
 
Aktualne są warunki zabudowy pod Centrum Logistyczno - Magazynowe. Droga powiatowa szer.12m utwardzona masą bitumiczną. W odległości 400m Droga Krajowa 12 I 14. Zainteresowanym doślemy szczegółową ofertę.
 
 
 

      17. ŁÓDŹ - OK. 1,2 HA - PROMOCJA! BUDYNKI - GRATIS!

CENA - 8.000.000 ZŁ

Działka przy drodze wylotowej z Łodzi..Połączona własną drogą o szer. 4m i długości ok.60m. Działka zabudowana domem o pow. 200m2 (przedwojenny – remontowany w 2007 ) jednopiętrowy z dwoma osobnymi wejściami. Na działce również budynki gospodarcze – wyremontowane ok.300 m2 (magazyny, garaże, biuro, sanitariat). Media: woda z sieci + 3 studnie gruntowe prąd-siła, gaz, telefon, własna mini oczyszczalnia ścieków. Cena za sam grunt - zabudowania GRATIS. Istnieje możliwość dokupienia również działki sąsiedniej (pow.  ok. 5.800 m2). Nie ma aktualnego planu zagospodarowania terenu. Wg. starego planu to tereny ogrodnicze z dopuszczalną zabudową mieszkalną. W sąsiedztwie domy jednorodzinne i drobne budownictwo produkcyjno-usługowe, ale ponieważ działka przylega do trasy wylotowej jest możliwość wszelkiej działalności.